Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátommal összekapt...

A legjobb barátommal összekaptunk, és nem tudom kibékíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy pici problémám (direkt nem írom le mert befolyásolná a válaszokat), amit próbáltam megoldani, egyedül. A barátom sokat segített, nagyon hálás is voltam érte, de végül annyira eltúlozta és bolhát csinált az elefántból, hogy megmondtam neki, hogy nem kell ennyire komolyan venni, meg tudom oldani. Erre a fejemhez vágta hogy milyen felelőtlen vagyok, veszélyeztetem magam és másokat stb. Ennek 4 hónapja, és azóta nem áll szóba velem. Mit tegyek? :'(

2014. okt. 14. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg befolyásolná a választ, mivel kissé könnyebben lehetne tanácsot adni, ha tisztában lennénk a probléma súlyosságával. Beszélni próbáltál már vele? Akkor mit írtál/mondtál neki?
2014. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Volt egy rossz időszakom amikor elég önpusztító életet éltem, de már többé-kevésbé vége.

A vita abból indult ki, hogy finoman megkértem, ne dramatizáljuk túl a dolgokat, mire ő rögtön leordította a fejem. Azóta többször is bocsánatot kértem tőle, elmondtam neki, mennyire sajnálom, és sokat segített amit nagyon értékele, de nem válaszolt egy hívásomra és üzenetemre sem.

2014. okt. 14. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszol, és többször is próbáltad már keresni, akkor valószínűleg nagyon magadra haragíthattad, de ha pusztán az volt az ok, hogy aggódott érted, te pedig ezzel nem foglalkoztál, akkor nem értem, ez miért elég arra, hogy vége legyen a barátságotoknak.
2014. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!