Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom mindig a haverjaival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig a haverjaival van, engem pedig elhanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 1 és fél éve vagyunk együtt a barátommal, eléggé mások vagyunk mind ketten, ő régen nagy csajozós volt meg leszarta az iskolát,én meg ilyen tanulós jókislány voltam, szóval eléggé különbözünk, de azt mondja hogy mostmár ő komolyra tervezi velem és senkibe nem volt még ennyire szerelmes.. és tudtommal soha nem is beszél lánnyal ezt el is hiszem neki.. De folyamatosan csak a barátaival lóg.. 10km-re lakunk egymáástól.. szóval meglehet oldani könnyen hogy jöjjön hozzám, mert szinte csak én megyek náluk ő 2 hónaponta jön akkor is vagy 2szer..Ha beteg hozzám nem jön el, de a barátaival meg beül a kocsmába, mindig ott ülnek, minden nap max 5 óra hosszát ott ül a haverjaival és ez zavar.. ráadásul pénteken és szombaton egész éjszaka ottvan a bulin ... de ha felhozom neki ezt akkor rögtön leráz, hogy pedig velem foglalkozik... és múltkor választás elé állítottam de nem tudott választani köztem meg a barátai között.. szóval annyira nem is vagyok neki fontos.. pedig eléggé olyan barátai vannak akik engem utálnak és rossz társaság.. szerintetek mit tegyek? bocsi ha hosszúra sikeredett

2015. márc. 28. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
jaj és? ne síránkozz már, nevetséges
2015. márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bandi6891 ***** válasza:
39%
DObjad.Probléma megoldva.
2015. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Kérted hogy menjen át, mikor beteg voltál? Hívd el párszor, ha valóban komolyan gondolja, akkor meglátogat. Egyébként vele beszéld meg, tapasztalatból mondom, hogy ez még menthető.
2015. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez nem síránkozás csak mentem a kapcsolatomat mert én is feladtam miatta az összes barátomat ,mert egyiket se szerette.. ő korlátokat vezetett be, és én élek is abba, de ő meg szabadon azt csinálhat amit akar.. most beszéltem vele 10 perce, de lerázott hogy én elmebeteg vagyok szerinte hogy emiatt kiakadok , majdnem minden nap csúnyán beszél velem , de mikor meg velem van akkor meg jó vagyok neki.. úgy érzem hogy csak ARRA kellek neki..
2015. márc. 28. 09:56
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
dugna akkor meg jól, azt kussolnál
2015. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát kussolj te, mit képzelsz magadról? nem az ilyenek véleményére vagyok kíváncsi
2015. márc. 28. 10:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve nem szabadna soha feladni a barátaidat a barátod miatt. Persze sokakkal megesik, legközelebb viszont ne menj ilyesmibe bele. Abból, ahogyan ő kezel és ahogyan te érzel vele kapcsolatban én azt mondanám, hogy szakíts. Szerintem ez nem normális, egy kapcsolatban boldognak kéne lenni, de te egyértelműen nem vagy az, emellett pedig megbeszélni nem lehet vele a dolgokat, szóval gondolkozz el rajta, hogy ezt akarod-e játszani egész életedben, hogy ha neki nem tetszik valami, akkor te változtatsz, ő viszont csak ignorál. Remélem, meg tudjátok oldani, vagy ha nem akkor sok sikert, találsz jobbat is! :)
2015. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy ilyen fiúval foglalkozni? Sürgősen hagyd ott, bármit is mond, hogy ilyen-olyan szerelmes beléd, az nem igaz!!! Mert akkor ő jönne, nem te mennél. Hagyd abba a menést, várd meg, amíg ő jön. Ő a fiú, neki kellene menni a lány után, nem fordítva. Te megfordítottad a dolgokat, ez nem jó, hagyd abba a kapcsolatot is akár, mert egy olyan gyerek, aki még tanul, és máris a kocsmában ücsörög, ahelyett, hogy biciklitúrákra menne a haverjaival, mert az legalább valami normális elfoglaltság, akkor ilyen fiútól mit akarsz egyáltalán? Szokott olvasni a srác? Ajánljál neki normális időtöltést a lefekvésen kívül, vajon hajlandó-e rá? Mert a kocsmázás nem az!!!
2015. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 leírt mindent, nincs mit hozzátenni.
2015. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
("Kussolj te, mit képzelsz magadról normális válaszokat kérek"). Drága kicsikém!: Talán azzal is tisztában kéne lenned, hogyha feljössz erre az oldalra, itt mindenki látja azt, hogy mit írnak ki ide, és ezzel, hogy feljöttél erre az oldalra azt is vállaltad, hogy ilyesféle válaszokat is fogsz kapni. Inkább ahelyett, hogy itt rinyálsz ezt otthon kellene inkább a négy fal között megdumálnotok, és nem itt sajnáltatni magadat. szerintem itt a végére már te vagy az, aki egy kicsit túl sokat képzel magáról. Na de ha ő panaszkodna valahol nyilvánosan a kapcsolatotokat illetően, akkor már borul a bili mi?!, úgyhogy hagyjuk már a hülyeséget oké!!?. Szerintem még most is nagyban különböztök egymástól, és szerintem te már régen csak nyűg vagy a vállán, csak ezt magának sem, meg neked sem akarja bevallani. Ami pedig a kocsmázást illeti, mindenki ott szórakozik, ahol jól érzi magát, és ebbe már szerintem nem nagyon van beleszólásod ennyi. Tehát azzal, hogy összejöttél vele, úgy azt is vállaltad, hogy ilyen életed lesz mellette. Reménykedtél abban, hogy majd a saját ízlésedre meg tudod majd változtatni? Egy nagy frászt! Szállj már le a földre!
2018. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!