Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom számítógépes játék mániás és emiatt engem teljesen elhanyagol?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt, de hiába mondtam ezt neki, nem érti meg. Ráadásul azt sem akarja, hogy én kipróbáljam és akkor legalább tudnánk együtt játszani. Még sosem próbáltam ilyen játékokat, mert nem volt kivel, de nem volna ellenemre.

Annyira rossz, mert nem tudom, mi mást tehetnék, próbálok hozzá alkalmazkodni mindenben, kedveskedek neki stb, de teljesen elhanyagolva érzem magam, pedig próbáltam vele beszélni.

22 évesek vagyunk


2015. febr. 9. 13:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
hagyd, ez egy gyerek még
2015. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
Cseréled le, mondjuk én vállallak :) 18/f
2015. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mivel játszik?
2015. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Kit szeretsz? Ez az ember játékfüggő, ha nem tetszik, keress mást...
2015. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
WoWozik. Nem gyerek, dolgozik, mellette tanul, önellátó, nem tesznek semmit a feneke alá.
2015. febr. 9. 13:53
 6/22 anonim ***** válasza:

Az én párom is játszik, bár ő 33 éves. Csak akkor gépezik, ha éppen rohadtul semmi más dolga nincs. Bármikor feláll a kedvemért, annyira nem fontos neki.


Ha nem változtat, akkor lépj le.

2015. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez mekkora egy szerencsetlen xD
2015. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha ilyen akkor függő. :S

Erről komolyan el kéne beszélgetnetek, mert hosszútávon ez tönkreteszi a kapcsolatotokat.

2015. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Lépj le.
2015. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ettől belsőleg még egy szaros gyerek aki így áll hozá az élethez, nem is értem ezek hogy ismerkednek :D
2015. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!