Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhanyagol a Párom,5 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a Párom,5 éves kapcsolatban, már együtt élünk. Mit tegyek? Névnap, születésnap, karácsony, mind elfelejti, semmivel nem ajándékoz meg.

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal, kb 4,5 éve élünk együtt, de voltak kisebb összeveszések, szétköltözések. De mindig a szívünk győzött, nem tudunk a másik nélkül lenni. A legutolsó szétköltözés az azért volt, mert csak a munkájának és a barátainak élt, bárki kért tőle valamit, azonnal ugrott, ha én kértem valamit nem. Ezért elhagytam. Azután egy véletlen folytán összejöttünk ismét, másik városba költöztünk csak ketten, új élet, új helyen. Hátrahagytunk mindent. Most úgy érzem hogy ismét elhanyagol. Csak a munka, és rendszeressé vált nála, a névnapom, születésnapom elfelejtése, egy bocsánat és azt hiszi ezzel meg van oldva. Se húsvétkor, se mikuláskor, se semmikor nem kaptam semmit. jah, de, karácsonyra 2 pár zoknit, (azt is abban a boltban ahol dolgozik) azzal az indokkal, hogy azért nem vette meg a több 10e ft-os ajándékot, mert félt h nem lesz elég a megvásárolni kívánt lakásra a pénzünk. Mert vettünk egy lakást, költözés előtt vagyunk, de kezdek kételkedni, és félni hogy ennek így nem lesz jó vége. Szülinapomkor azzal a kifogással jött haza, hogy már nem ment be a boltba, mert nem volt ideje megvenni az ajándékot, mert lekéste volna a buszt. A névnapomra meg azt mondta hogy egész nap a fejében volt, de mire hazaért, addigra elfelejtette. Szőrnyen érzem magamat, már beszéltem vele, de azt mondja h szeret, össze vissza puszilgat itthon, de nekem ez nem elég... Mit tegyek?

2015. febr. 9. 20:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy nagyon keveset vagyunk együtt, mert 12 órázik, (meg Én is) mert 8 órásba kérte magát h több pénzünk legyen, de már nincs rá szükségünk, kértem h kérje vissza magát, 2 hónapig rágtam a fülét, és majd márciusban visszateszi a főnöke...

Plusz nem egyszer volt hogy (mivel sakkbíró is) ez miatt is nem egy közös napunk úszott el... És kértem h ne menjen, le is mondhatta volna, de elment. Hiányzott rettenetesen, most már kezdem megszokni h nincs itthon, sőt, márhogynem zavar ha itthon van, mert folyton sexelne, meg útban van... Persze bulizni eszem ágába ne jusson elmenni, meg szép cuccokat enni magamnak...

2015. febr. 9. 20:41
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt is megbeszélted vele, hogy neked ez milyen érzéseket kelt benned? Hogy neked ez fáj, hogy ennyire elhanyagoltnak érzed magad? És mire fel vannak a kifogások?

Mert ő hiába mondja azt, hogy szeret, ha te még se érzed így, akkor mégse jó az teljesen, amit csinál.


Egyáltalán ennyi kifogásokkal, ennyire elhanyagolva érezvén magad, meg szétmenésekkel együtt még mindig úgy érzed, hogy van ennek a kapcsolatnak valami értelme?

2015. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha összeszedné magát lenne értelme, sőt! Hihetetlenül odaadó tud lenni. De most ismét hanyagol... Valamit lehet Én szúrtam el? Hogy most nem foglalkozik úgy velem? Sex sincs már vagy, nem is tudom mióta 2 hete tuti... Nem is hiányzik a sex tőle...
2015. febr. 9. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Valami okának biztos kell lennie. Gondold át szépen a dolgokat, hogy Te miket tettél meg neki mostanság, mennyire figyeltél rá, törődtél vele..stb. ehhez hasonlóak, és hogy ő mennyire tette ezt meg veled.


De őszintének kellene lenned magadhoz, hogy rágyere, hogy ki rontotta el. De jobb lenne, ha ezt is megbeszélnéd vele, leülnétek, és szépen végig játszanátok a dolgokat.

2015. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 PearlDiver ***** válasza:
Felnőtt módjára kell találnotok valamilyen közös megoldást, hogy ő is jobban ki tudja fejezni a szeretetét feléd. Ha nem találtok, vagy zátonyra fut a beszélgetés, akkor talán meg kéne gondolni hogy külön folytassátok.
2015. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress olyan pasit aki figyel rád...
2015. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele mindent, elmondtam neki mi minden bánt. Kíváncsi leszek mi lesz ezután.......
2015. febr. 14. 19:53
 8/11 A kérdező kommentje:
Történt változás... Sajnos rossz irányba. Megbeszéltük a dolgot, de az a sanda gyanúm, hogy csak azt mondta amit hallani akartam... Semmibe nem vesz, hétvégén, mikor együtt lehetnénk mással van. Nem megyünk sehova, amikor meg borul a bili, akkor vinne, de már nincs kedvem menni.... Olvastam egy könyvet, a Férfiak miért a rossz lányokat veszik el? és találtam benne nagyon sok olyan dolgot ami igaz ránk... Én rontottam el mindent. a viselkedésemmel, megalázkodtam, mindent megtettem neki, és ezt kihasználta... ennek hamarosan vége lesz. :(
2015. júl. 13. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az, akinek az előbb válaszoltál a kérdésére, évforduló témában.


Figyelj, én is olvastam azt a könyvet. Nekem is vannak hasonlóságok. De nem hinném, hogy egy normális kapcsolatban van értelme a játszmázásnak. Én legalábbis olyan kapcsolatot akarok, ahol magamat adhatom.

2015. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsikém:! nem vagy te egy kicsit túl követelődző? Minek lesz vége hamarosan vége? Mert a azt tervezed, hogy kirakod a közösből akkor szerintem ha ide juttok, akkor nehéz dolgod lesz, mert sajnos attól még joga van a tulajdonában lakni, kivéve ha testileg, fizikailag bántalmaz, de akkor is csak max egy időre tartják távol ezért nyilván nem fogják kirakni a tulajdonrészéből azért, mert neked valami nem tetszik és ezt neked sem ajánlatos önhatalmúlag megtenned.

Na mindegy, tehát visszatérve a kérdésedre: Szerintem nem csak abban vagy hibás, hogy megalázkodtál, hanem abban is, hogy összejöttél vele. Apropo: Ajándék: Szerintem az ajándékot kikövetelni az a világ leggusztustalanabb dolga akármilyen régóta is nem kap valaki ajándékot. Na meg 10000 forintért? nem vagy te ezzel egy kicsikét elszállva magadtól? Már fele ennyiért is rengeteg aproságot lehet ajándékozni, és annak a megajándékozott nagyon örül, na de neked ez sem elég akkor szerintem inkább szállj magadba, mert vannak sokan olyan helyzetben lévő családok is, akik nem tudnak még karácsonyfát sem venni, nemhogy még ajándékozgatás. Ami pedig a szülinapot illeti az csak egy nap, és itt a torta is csak egy mellékes dolog na meg az egyéb dolgok is úgyhogy szerintem te eléggé el vagy úgymond kényeztetve.


33/F

2018. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!