Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy újra belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra belém szeressen?

Figyelt kérdés
December elejen osszejottem egy sraccal, nagyon jol megvoltunk, nagyon szerettuk egymast.. csak nekem az elso kapcsolatom volt es kicsit hatarozatlan voltam meg.. es karacsonykor szakitottunk, mert nem volt eleg idom ra es ugye mivel elso kapcsolatom volt itthon is kicsit szokniuk kellett anyaeknak.. de hianyoztunk egymasnak es januarban megprobaltuk ujra es o azt mondta hogy hagyjuk mert tul sokat bantottuk egymast.. kozben "baratok" maradtunk sokat beszelgettuk.. es febr. elejen megint megprobaltuk.. de nekem akkor nagyon sok problemam volt es nem voltam olyan cuki es vicces szerinte mint az elejen.. es hagytuk mert anyum korhazba volt stb.. es kozben en ketszer is mondtam hogy ne legyunk "baratok" mert ez nekem nem jo de par het mulva mindig irt mert hianyzom az eletebol.. most ugy erzem hogy eleg hatorozott vagyok es szeretem ot es vele akarok lenni.. es most a korulmenyek is olyanok hogy minden energiamat neki tudnam szentelni.. mit tegyek hogy ujra "ugy" belemszeressen? 17/L

2015. márc. 29. 11:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
én szeretlek:)
2015. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
azt tegyed amit jónak látsz ne állísd máér be hogy halvány lila sejtelmed sincs mivel tudnád de ha mégis igyvan találgass próbálkozz ha tényleg minden energiád rátudod szentelni hát csináld és ez a kérdés egy olyan kérdés amire csak az tudja a választ aki ismeri a fiut más nemtud erre neked csak esetleges tippeket adni .
2015. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 B.Dávid ***** válasza:
Ha szeretett, akk ezt am se aludta ki hacsak nincs azóta vkije. Ha türelmes vagy, meg fog keresni de addig is nem árt ha tudja h kereshet és h örülsz neki
2015. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 To7ka ***** válasza:
Távolodj el Tőle. Komolyan. Pláne ha írja, hogy hiányzol neki az életéből, de eddig mégis mindig megadtad amit csak szeretett volna, és mindig rendelkezésre álltál, elérhető voltál. Ez megöli a vágyakozást és izgalmakat. Nagyon finom a töltött káposzta, de ha évekig amikor csak megkívánom ott van, és néha picit el is sózzák, akkor elmegy tőle a kedvem teljesen. Fókuszálj még magadra, rakd rendbe amennyire tudod az életed, fejlődj amiben lehetséges, élvezd, és keresni fog.
2015. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2015. márc. 29. 12:00
 6/26 anonim ***** válasza:
Kitartó a srác... én mondjuk a büdös életbe nem keresnélek többet.
2015. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem is lesz soha normalis kapcsolatod;) de mi van ha kozbe osszejon vkivel? mert pl nem gondolja h miert hanyagolom?
2015. márc. 29. 12:08
 8/26 B.Dávid ***** válasza:
Legyél vele intenzív és céltudatos. De vedd figyelembe h több hiba vagy zavaró körülmény nem biztos h bele fog férni
2015. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
tudom.. csak o mar lehet hogy letett rola h mi egyutt leszunk meg.. szerelemmel nem szeret az biztos de fontos vagyok neki.. es lehet hogy azt gondolja hogy mar nem tudna szeretni.. de en tudom hogy tudna..
2015. márc. 29. 12:22
 10/26 To7ka ***** válasza:

Kedves Dávid, minek írogatsz marhaságokat? Beletudod élni magad, vagy voltál már egyáltalán hasonló helyzetben? Szerinted ha évek óta ott van a srác mellett folyamatosan, a srác akkor éri el amikor akarja, és pont arra a célra (barátnő, barát, haver, vagy épp nem is beszélnek) amire akarja, akkor hogy a viharba vezetne eredményre, ha ezt folytatja???

Azt ajánlod a kérdezőnek, hogy folytassa tovább, ami eddig se működött. Drasztikus változás kell, és egyértelműen úgy működnek a pasik, hogy ha valamit elveszítenek, az piszkosul elkezd fájni és vissza akarják szerezni. Egyértelműen marhaságokat írsz, hisz konkréten szerepel a kérdésben, hogy a Te ötleted hónapok óta próbálgatja eredmény nélkül.


Kedves Kérdező, tényleg ne ezt csináld. Pár hét alatt is hatalmas eredményeket hozhat, ha messziről látja rajtad a pozitív változást, hogy új izgalmas élményeid vannak (fb képekből pl), és rendbe van az életed, egy olyan lány lettél aki újra felkelti az érdeklődését, ÉS NEM kaphat meg. Nem vagy ott neki, nem miatta csinálod.

Bármi mást csinálsz ez fog menni tovább szerelem nélkül, kérlek logikusan gondold át, és marhaságokat meg ne írkáljon már le senki csak azért, hogy meglegyen az első válasza és toplistás helyezése...

2015. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!