Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Lassan három hónapja hogy ismerjük egymást. Heti egyszer tudunk most még csak találkozni távolság miatt.

Mindketten 26 évesek vagyunk.

Szex már volt köztük és van is, nagyon jól összehangolódunk az ágyban.

Nem tudom, hogy a pasi részéről mostmég a kapcsolat csak szexkapcsolat de én már kezdek többet érezni, komolyan gondolom vele.

A kérdésem az lenne, mit csináljak hogy belém szeressen?

A szex nagyon jó, de szeretném ha belém szeretne.


2015. febr. 26. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nutellás palacsintatortát!
2015. febr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a burgonyára savazok.
2015. febr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Heti egyszer tudunk most még csak találkozni távolság miatt."


Költözz közelebb.

2015. febr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni, egy érzés vagy kialakul, vagy nem. Kérdezni kérdezhetsz róla, de érzelmet szándékosan kialakítani másban csak nagyon okos és manipulatív emberek tudnak.
2015. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!