Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az tényleg így van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg így van hogy ilyeneket nem mondhatok a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Pl. ilyeneket:"te vagy nekem a legfontosabb","te vagy a mindenem","nélküled nem tudom mi lenne velem"...és még hasonlók

Mert azt hallottam hogyha ilyeneket mondok neki akkor kb. szentté avatja magát és azt hiszi bármit csinál én elnézem neki stb. meg valami hasonlók.

Szerintetek?



2015. márc. 29. 20:06
1 2
 1/16 SweetLady ***** válasza:
100%
ez annyira hülye kérdés h fájlal tőle a bal felső jobb fogsoros vesém....
2015. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mondj ilyeneket, elég annyi hogy szeretlek vagy jó hogy vagy nekem
2015. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
van benne igazsag.. ne mondj ilyeneket neki nehogy elbizza magat
2015. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nyugodtan mondhatsz neki ilyeneket, a lényeg, hogy ne minden nap 20 percenként.
2015. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 To7ka ***** válasza:
56%

SweetLady, én ezt megnézetném, nem egészséges a bal felső fogsoros vese!:/

Egyébként konkrétan igaza van, nem tudok olyan szituációt elképzelni amikor egy pasitól normális az ekkora nyáltenger. Akkor már romantikusabban, őszintébben, személyre szabottan mondja el, mit szeret a párjában, miért ennyire fontos neki, és pl lánykérésnél hozza ezt össze.:) A mindennapi kedveskedéssel és odafigyeléssel elég jól kifejezheted!

2015. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 RRR ***** válasza:

néha vágd is orrba nehogy elbízza magát:DDD


azért jól esik neki,ha néha ilyesmiket mondasz

2015. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szentte avatnak, mert kozhelyeket mondasz? Jajmar:D

a "lenne velem nelkuled" mondjuk nem rossz, ha utana konkretumokat is mondasz neki (hogy tenylegesen mit koszonhetsz neki)

2015. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
jól látod a dolgokat bókolj neki de ne vidd tulzásba se :)
2015. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 To7ka ***** válasza:

Tetszik ez a romantikus női had :D

"nélküled nem tudom mi lenne velem". Neee... Az a nő aki olyan pasit akar, aki nem állna meg nélküle a lábán, és lélegezni is elfelejteni, na az a nő nem kell Neked, mert olyan is.. Tiszta ilyen keeper, birtokolni akar, és szüksége van rá (saját önbizalomhiánya miatt), hogy Te se tudd nélküle elképzelni az életed!


Jöjjön a 0%, de egy tisztesség nő igenis meneküljön el, ha én ekkora nyáltengert csorgatok rá! Pfhuj.

2015. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, ez baromság.
2015. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!