Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék még több szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék még több szeretetet adni a páromnak? Kicsit "furának" érzem a kapcsolatunkat. Részletek lent

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, nagy problémák nincsenek közöttünk. Sajnos csak hétvégén tudunk találkozni a munkája miatt és hétköznap nem jut annyi ideje rám. Én még a szüleimmel lakom, ő viszont már egyedül és tényleg nagyon határozott, felnőtt ember aki megoldja a problémáit egyedül, én viszont érzékeny vagyok és szükségem van néha a "pátyolgatásra". Kicsit úgy érzem, hogy ő több mindent megtesz értem, mint én érte, bár ezeknek egy részén nem tudok változtatni (ez most bonyolult). Kedveskedni kölcsönösen szoktunk egymásnak, meg keresni sem csak ő szokott engem, én is őt. Mégis kicsit olyan, mintha én nem tudnám őt úgy támogatni, mert nem igazán osztja meg velem a problémáit, inkább maga akarja megoldani. Ő több támaszt nyújt nekem, mint én neki, mert ő úgy van vele, hogy ő már felnőtt férfi és megoldja maga, nem kell neki annyi támogatás és ez kicsit zavar. Mondjuk én meg abban segítek neki, hogy szabadabb lehessen, mert arra van szüksége, nem lógok a nyakán.

Szerintetek normális, hogy nem osztja meg velem úgy a problémáit emiatt? Hogyan tudnám kompenzálni amit ő ad nekem? 22/L



2015. márc. 30. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
semmiféle problémát nem oszt meg veled? mert az nem jó. ha viszont a nagyobb, lényegesebb témákban, amik téged is érintenek kommunikatív, akkor nincs baj.
2015. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:

Ez a felfogásod nem túl jó. Nem kell kompenzálni amit ő ad Neked, nem mérlegre pakoljuk, hogy ki mennyit is adott a másiknak:) Ami Tőled telik, hisz Téged szeret, úgy ahogy vagy.

Ha nem osztja meg a problémáit ellenben nem túl jó. És hogy ennyire szabad akar lenni. Oké, hogy feltétlen bizalom, és nagy szerelem, de nem jellemző egy ilyen hozzáállás egy monogám felfogású pasira. Általában nyitottabbak szoktak lenni, még ha csak hétvégente látjátok is egymást, a távolságtartás nem a feltétlen szerelemre jellemző. Persze személye válogatja, de ha ilyen fura érzéseid vannak, nagyon gyakori, hogy valaki csak jó színész, de mások is ugyanúgy érdeklik közben, és így ahogy vagy, nem a nyakán csimpaszkodva szabadságot adva neki, megadod neki a teret és lehetőséget.

Te érzed..:)

2015. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő alapvetően elég nyitott személyiség és szeret eljárni a barátokkal, de ezt nagyon ritkán teszi, kétlem, hogy megcsalna vagy ilyenek, mert a legtöbb szabadidejét velem tölti.
2015. márc. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!