Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátnőmnek is az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek is az tetszik aki nekem. Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves làny vagyok. Van egy fiú aki nagyon tetszik, szerintem én is neki, de nem meri elmondani, vagy nem is tudom. Kiderült, hogy a barátnőmnek is ő tetszik, de nem merem tőle megkérdezni mert 7gy is csak rossz vége lenne. Mivel ő/ők egy évvel idősebbek ezért már végezték az általánost. És egy helyre mennek továbbtanúlni. Mit tegyek? A barátnőmet vagy a fiút válasszam?

2015. márc. 30. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

a bnődet

úgyse maradnátok együtt

meg a bnőd se fog vele együtt maradni :)

2015. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mérlegelj. Hány pasit szerezhetsz még az életben és hány igazi barátnőt, ha egyáltalán az akiről Te beszélsz?

De minek is magyarázok egy 14 évesnek nem is értem, de ne vedd sértésnek.

2015. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első egy szép, idióta választ fogalmazott meg.

Én amondó vagyok, hogy várj, hogy kialakul-e közöttük valami. Ha igen, akkor a barátságod marad meg, ha nem, akkor lehet, hogy szerelmed lesz. Az a lényeg, hogy ilyen esetben türelmesen inkább a biztosabbat válaszd.

2015. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!