Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az exem nagyon jóba van a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Az exemmel barátok vagyunk de még mindig mondhatni szeretem, de a barátnőmmel akar járni. Előre is köszönöm.

2015. márc. 28. 07:50
 1/7 ElnökÚr ***** válasza:
Ezt ne köszönd meg neki. Szimplán ne foglalkozz vele.
2015. márc. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem tudok nem vele foglalkozni.
2015. márc. 28. 07:56
 3/7 anonim ***** válasza:
És a barátnőd mit szól ehhez?
2015. márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, hagyjad, hagy legyen boldog, viszont ha úhy ítéled meg hogy rossz hatással lenne a barátnődre, vagy fordítva, akkor próbálj közbeszólni, de erre nem tudok tippet adni, mert nincsen ilyenben tapasztalatom.
2015. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, majd Megpróbálok. Köszi.
2015. márc. 28. 08:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, ha még mindig szereted és ugye a legjobb barátnőddel akar járni. Egyrészt ugye jót is szeretnél nekik, meg az exednek is, ha jóban vagytok, másrészt viszont rosszul esne ha vele összejönne. (értethető módon)


Szerintem próbáld meg megbeszélni az exeddel meg a barátnőddel (lehetőleg külön-külön), hogy ha összejönnek és veled is találkoznak akkor ne előtted csókolózzanak, ha ez megoldható meg, ne beszéljenek a kapcsolatukról neked. A lényeg, hogy higgadtan nyugodtan mond el. Illetve facebook-on állítsd be úgy, hogy ne lásd a képeket, üzenetek amiket feltesznek (ha van facebook-od).


Lehet nem ez a legjobb ötlet, de jobb mint együtt látni őket.

2015. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, elég furcsa lenne nekem is. Lehet, lemondanék a legjobb barátnőmről addig, amíg ők együtt vannak. Én távol tartanám magam egy időre a barátnőmtől, csak akkor beszélnék vele, ha ő hív. De nem haragudnék meg rá, csak valahogy nem keresném a társaságát. Pedig tul.képpen nem tett semmi rossazat, feltéve, ha nem miatta szakítottatok, csak nem tudsz róla, mert ez is elképzelhető.
2015. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!