Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mit gondol erről? Azzal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol erről? Azzal az ürüggyel szakított hogy nem tud úgy szeretni mint régen!

Figyelt kérdés
Szoval én egy húsz éves fiatal ember vagyok elég sikeres kB másfél éve mint a munka terén mint az élet teren... Volt egy két éves kapcsolatom ami egy hónapja lett vége.. Szeptemberig minden nagyon rendben volt akármi problémánk volt megtudtuk beszélni.. Aztán elkezdett facen beszélgetni az exeivel azzal magyarázta ezt hogy jóban van Velünk mint barát... De ez már nekem sok volt nekem egy kapcsolatba nem fér bele ez.. Sokat veszekedtunk emiatt meg az miatt hogy a barátai fontosabbak lettek neki mint én... Én megadtam neki mindent öltöztetett én tartottam meg a szalagavatojat meg még sorolhatnam... Az elmúlt időben már nem foglalkozott velem nem hívott nem keresett nem lépett meg azzal h ő gy ha én jövök haza a munkából itthon várt neki fontosabb lett az hogy a baratnojivel tudjon csavarogni... Szex az elmúlt két hónapban csak akkor volt ha kapott valamit... S egy hónapja kinyogte hogy nem tudd úgy szeretni mint régen mert én sokat veszekedtem vele... Nem... Én élvezem volna hogy ha van időm s nem dolgozom velem foglalkozzon velem legyen... Mi a véleményetek?

2015. márc. 31. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

A véleményem,hogy kislánylelkű még nagyon és lehet kiszeretett belőled,de te szereted úgy,mint régen ? Ha igen,akkor próbáld felidézni a kapcsolatotok elejét (mármint vele,hogy újra lobbanjon az a bizonyos tűz)

Viszont az én véleményem,hogy lehetsz bármennyire sikeres,nem szabad a nőket elkapatni.Tejben-vajban fürösztötted a leírtak szerint,ez hiba. Én is veled egykorú vagyok,szintén meg van minden ami kell,saját lakás,garázs,kocsi,barátnőm még se kap csak úgy valamit,esetleg veszek neki egy csokit.Mi 3 éve vagyunk együtt,habár ő nem beszélget exeivel hétvégi bulira szánt időt is inkább velem tölti.

2015. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, majd lesz másik. Voltam én is szerelmes. Most meg ugy vagyok a mostani csajommal, hogy szeretni szeretem, de ha egyszer a fejemhez vágja, hogy nem akar már kapcsolatot, akkor csak annyit mondok neki, hogy tényleg ezt akarod? Vigyázz magadra.
2015. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
összezavar igazabol mert még szakitás elott egy hettel meh mondta oleljem meg mert hianyzik neki az olelessem stb stb...mindegy en adok neki egy kis idot...persze szeretem ugxan ugy...hát igen hiba volt mindig mindent megadni neki...
2015. márc. 31. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért fizetted a dolgait? Az ilyen lányokkal nem érdemes kezdeni, aki a pénzedből él.

20/L

2015. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azert fizettem a dolgait mert meg suliba jár én szerettem volna támogatni ot segiteni ot mert szép okos lány csak a csalad anyagi helyzete nem valami jo és en csak segíteni szerettem volna :)
2015. márc. 31. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Na hallod, meg érdemled a csajt :)
2015. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy azért távolodott el tőled (érzelmileg is), mert ok nélkül féltékenykedtél. Nyugodtan lepontozhatsz, de szerintem elég beteg dolog azért rinyálni meg veszekedni, hogy az exeivel tartja barátként a kapcsolatot, és a barátnőivel is merészel foglalkozni...


Azt vártad volna, hogy mindenkit és mindent otthagy miattad? Csak mondom, hogy nem normális dolog ilyesmit elvárni.

2015. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja csak szerintem olyan nincs hogy a lány szakít a fiúval hogy a fiú Nem akarna tőle valamit még x idő után is... S nem Az hogy a parodban nem bízol meg hanem az exeben! Ja csak a baratnos dolog olyan szinten elfajul hogy nincs beléd csak velük az azért már indok egy idő után a veszekedesre
2015. ápr. 1. 23:18
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
ha a barátnődben bízol, nem mindegy, mit akar az ex?
2015. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!