Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek belefer egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefer egy párkapcsolatba az hogy a lány folyamatosan jóban vagy az exeivel s velük jár bulizni keresi őket stb?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de ellenkező esetben, ha a barátom járna el az exeivel erre-arra, ahelyett hogy velem menne, vagy férfi barátaival, haverjaival - nem tolerálnám, az biztos.
2015. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Nem igazán...
2015. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele hogy jo persze van olyan hogy nem vallnak el rosszban nekem is volt ilyen megkerdezzuk egymástól két havonta egyszer hogy merre sodort az élet miujsag és ennyi nem az hogy napi szinten beszélt az exeivel ez szerintem nem fér bele egy kapcsolatba
2015. ápr. 1. 23:28
 4/5 anonim válasza:
ennek nem lesz jó vége
2015. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bernarfater válasza:

Csak néhány faj él a Földön, amely alapvetően monogám. Az ember nem tartozik közéjük. De ha a partnered nagy rendszerességgel kerül kapcsolatba az exeivel, a legjobb, amit megtehetsz, hogy az ex státuszba mész át.

Lehet, hogy első olvasásra viccnek tűnik, de igaz!

2015. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!