Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, az élet folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, az élet folyamatosan megaláz azzal, hogy egy lány sem jön össze velem. Minden egyes kudarc azt üzeni nekem, hogy nem érek annyit, mint mások. Ha így folytatom, attól félek, őrültséget fogok tenni. Meddig fog ez még tartani?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan nemi vágyat kaptam, mint mások, sőt, erősebbet, de nekem mégsem jár senki. Nem kapok esélyt, soha. Ezt úgy értelmezem, hogy nem vagyok elég jó, rám nincs igénye senkinek. De akkor miért kaptam nemi vágyat és születtem meg egyáltalán? Az élet, úgy érzem, megaláz ezzel. És megaláz minden nap minden egyes boldog párocska, akit látok. Azt üzenik, hogy ők méltóak egy nő figyelmére és szerelmére, és megérdemlik a kiteljesedést. Én nem. És legfőképpen érzem azt, hogy megaláz az, akivel összejöhettem volna, de mégsem engem választott. Úgy érzem, folyamatosan rombolják az öncseülésemet és direkt ki****nak velem, és meg kell torolnom, hogy lenyugodjak. Én miért nem vagyok jogosult arra, hogy legyen egy párom, mint ahogy mindenkinek van? Én talán nem érek annyit, mint más ember? Én miért nem kapok esélyt? Miért nem azt igazolja vissza az élet, hogy van létjogosultságom, hogy én is érek annyit, mint más és én is méltó vagyok egy lány szeretetére? Mi a ***zt kell még tennem? Ha erre nem vagyok méltó, akkor a levegővételre miért? Minden egyes kudarc mélyebbre és mélyebbre lök és minden egyes kudarc után azt érzem, egyre közelebb kerülök lelkileg a szociopatasághoz. Ki akarom valahogy fejezni az élettel szembeni kritikámat és le akarom vezetni a frusztrációmat. Büntetni akarok. Ha nem kapom meg, amit akarok, ne kapja meg más sem. Bántani akarok embereket, hogy megérezzék a haragomat. Legfőképp az olyan üresfejű, értéktelen senkiket, akik ostoba, műveletlen tahó pávák, iszonyat nagyképűek és csak a gyúráshoz meg a bukóskodáshoz értenek. Simán el tudom képzelni, hogy egy ilyennek egyszer odanyomjak az oldalához egy sokkolót egy zsúfolt diszkóban és otthagyjam fetrengeni. Vagy akár csak úgy tarkónvágjam valami nehéz tárggyal, hogy elterüljön. Attól, hogy több az izmuk, nem lesznek erősebbek nálam. A frusztrációból eredő harag legalább akkora fegyver, mint az izomerő.
2015. márc. 31. 01:40
 1/10 zsici:D ***** válasza:
Talán mert az elmebetegség taszító a legtöbb lánynak
2015. márc. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jót nevettem, de inkább néhány politikust célozz meg.
2015. márc. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is: pszichológus.


Másodszor pedig én a helyedben végig gondolnám, hogy miért nem jön össze egy kapcsolat ahelyett, hogy másokat okoljak azért, mert nekik viszont sikerült.

2015. márc. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A felenel segiteni akartam mert szimpi voltal!:) de utana azt gondoltam magamba fuj de aljas undorito vagy!
2015. márc. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Öööö, és mi lenne, ha te is gyúrnál? Mindenesetre jót nevettem. :D
2015. márc. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát mit mondhatnék? Először is ebben az állapotodban én nem engednélek senki közelébe, mert a leírtak alapján egy beteg gondolkodású állat vagy. A másik meg, hogy ne rinyálj! Szerinted azzal jobb neked, hogy sírsz mint kisgyerek ahelyett hogy tanulnál a hibáidból? Pedig hidd el, biztos volt hogy te is hibáztál valamit ezen alkalmak alatt. Képzeld, én most 22 évesen találtam rá barátnőmre és mégsem rinyálok. Szóval azt tudom mondani, hogy esélyed neked is van csak a témához való hozzáallásodon és gondolkodásodon kéne változtatnod.
2015. márc. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rossz korba születtél, nyugi majd vége lesz.


Sajnos elég beteg a világ, a nők teljesen összezavarodottak, ők sem tudják ám mit akarnak. Tudod, sírnak hogy magányosak, de ha udvarolsz nekik lekoppintanak.


És tisztelet a kivételnek, na neked is a kivételeket kell keresned. Sok idő, szerencse.. jó csillag állás kell.


Egyébként ha ilyen gyűlölet és frusztráció túltengő állapotban vagy miért nem mégy le boxolni? Erre találták ki a kesztyűzést.


De amúgy megértelek.. beteg ez a világ, eléggé élhetetlen. Legjobb lenne leküzdeni ezeket a világi függéseket.. vonzalom, vágy, ezek mérgezik meg az ember lelkét. Gondolom amikor teremtve lettünk ezeknek még volt helyük, értelmük. De megváltozott a világ.


Végül: Azt hiszed egy férfi és egy nő ma kiteljesednek együtt? Kicsit idealista vagy, nem gondolod? Csak szeretnének. Kicsit kiélvezik egymást, pár hónapig-évig, aztán szétszakadnak, közben gyűjtik a lelki sebeket.

2015. márc. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"A másik meg, hogy ne rinyálj! Szerinted azzal jobb neked, hogy sírsz mint kisgyerek ahelyett hogy tanulnál a hibáidból? "


Miért gondolod, hogy én hibáztam? Ha valaki mondjuk rondának születik, az miért az ő hibája?


"Egyébként ha ilyen gyűlölet és frusztráció túltengő állapotban vagy miért nem mégy le boxolni?"


Nem igazán megfelelő hozzá az alkatom. Gyanítom, elég hamar kikapnék.



"Végül: Azt hiszed egy férfi és egy nő ma kiteljesednek együtt? Kicsit idealista vagy, nem gondolod? Csak szeretnének. Kicsit kiélvezik egymást, pár hónapig-évig, aztán szétszakadnak, közben gyűjtik a lelki sebeket."


Az attól függ, kik találnak egymásra. Szerintem ideális esetben kiteljesednek együtt. Lehet, hogy idealista vagyok, de szerintem létezik ilyen. És én erre törekszem. Máskülönben minek élni?

2015. márc. 31. 10:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát minek élni, testvérem ha erre megtalálod a választ akkor kérlek feltétlen szólj nekem is :)


Az ideális társ megtalálása (yin-yang egység elmélet) egy lehetséges megfejtés.. nem tudom erre van vajon kisebb esély vagy a megvilágosodásra.


Boksz nem arról szólna, hogy kikapsz majd vagy nem, hanem hogy kiosztod és megkapod a magad pofonjait, közben utat engedsz a jobbik énednek (azt amelyik megsokkolózna másokat). Ennyi :D

2015. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Az ideális társ megtalálása (yin-yang egység elmélet) egy lehetséges megfejtés.. nem tudom erre van vajon kisebb esély vagy a megvilágosodásra."



Szerintem nagyjából egyforma :) Ami azt jelenti, hogy mindkettőre van. És én vagy így akarok társat, vagy sehogy. Semmi kedvem olyan kapcsolatban élni majd az életem, ami intrikákról szól, birtoklási vágyról, féltékenységről, dominanciaharcról, vagy egyoldalú támaszkodásról. Mint ahogy azt se tartom igazi szerelemnek, amit a sekélyesebb kamaszok szoktak csinálni, hogy nagyon vonzódnak egymáshoz _fizikailag_, de közben mindkettő csak magára figyel, és hihetetlen nagy lángon ég a "szerelmük", aztán amikor "szakítanak", akkor ez a "szerelem" oltári nagy veszekedésekbe meg kicsinyes bosszúhadjáratokba fordul, ugyanolyan magas hőfokon, mint amikor a pozitív szakaszban voltak. Az ilyet én nem hívom szerelemnek. Az ilyet én úgy hívom, hogy valamiféle kölcsönös szerződés egymás kisajátításáról, ahol addig "szereti" egyik a másikat, amíg a másik is ugyanezt mondja az egyikről. Ez a fajta feltételes szerelem szerintem nem valódi. Ez csak nagyon erős, túlfűtött vonzódás. A valódi az, amikor mindkét fél kicsit feladja saját magát és boldogan alkalmazkodik a másikhoz. És nem ragaszkodik betegesen, és nem kér igazolásokat arról, hogy a másik mit csinál szabadidejében, mert tudja, hogy tökéletesen megbízhat a másik felében, ugyanúgy, ahogy ő is benne. Na, ezt a fajta intelligens szerelmet keresem én, és nem is fogok nyugodni, amíg el nem érem. Most találtam egy lányt, akivel azt hiszem, kialakíthatnánk valami ilyesmit, és ugyanúgy érdeklődött irántam, ahogy én őiránta, csak a probléma az, hogy azon a héten, ahogy megismertem, pár napra rá összejött valami régi fiúval, akivel se veled-se nélküled állapotban voltak. Ezt a csajt tökéletesnek éreztem azokból a szempontokból, amiket fentebb leírtam, és elképesztően sok közös volt bennünk, csak egyszerűen volt valaki, aki már régebb óta ismerte. Részben ez a keserű kudarc szülte ezt a meglehetősen hisztérikus és infernális hangulatú kérdést. Nem vagyok én egyébként ekkora idegbeteg, csak néha rám tör a frusztráció, és akkor ilyeneket írok. Semmi nem rosszabb annál, mint mikor azt érzed, mindent megtettél, ami emberileg tőled telik, de még úgy se vagy elég a kívánt cél eléréséhez. Ha van vágy, akkor kell lennie kielégülési módnak is. Ennek csak így van értelme. Vagy úgy, hogy ha nincs mód a kielégülésre, akkor ne legyen vágy sem, tehát öngyilkosság. Ezzel még inkább várnék egy kicsit.


A lánnyal kapcsolatban amúgy nem adom fel. Barátként akarok közel kerülni hozzá, hogy aztán majd adott esetben átfordulhasson szerelemmé. Remélem, hogy ha elég időt töltök vele, akkor majd inkább engem választ. Végül is, nem házasságot kötött.



"Boksz nem arról szólna, hogy kikapsz majd vagy nem, hanem hogy kiosztod és megkapod a magad pofonjait, közben utat engedsz a jobbik énednek (azt amelyik megsokkolózna másokat). Ennyi :D"



Mármint a rosszabbik énemnek. Na ja. De most komolyan, és ez mindenkinek szól: tegyétek a szívetekre a kezeteket és mondjátok, hogy még EGYSZER SEM éreztétek ugyanezt az általam leírt primitív diszkópatkányokkal szemben. Nem hiszem el, hogy kulturált ember nem érzi ugyanazt, mint én, amikor egy ilyen agyonszolizott, gyúrós, iskolázatlan, kötekedő, simabőrű b*zeránsra néz. Az ilyet kéne jól pofán rúgni. Egyetlen vigaszom, hogy valószínűleg ők fognak söpörni az én irodámban, és nem fordítva.

2015. márc. 31. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!