Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megszokasbol vagyok vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszokasbol vagyok vele hogy engedjem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2 eve vagyok a baratnommel de mar nem akarok annyit talalkozni,mar csak az emlekek kotnek hozza es jo erzes hogy ittvan velem valaki de mar nem erzem azt mint az elejen.Akarhanyszor gondolok a szakitasra ugyerzem nem birnam megtenni.Erdemes lenne szakitanom?

2015. ápr. 2. 01:23
 1/5 A kérdező kommentje:
16/F
2015. ápr. 2. 01:23
 2/5 To7ka ***** válasza:

Logikusan nézve igen, nagyon érdemes lenne.

Érzelmileg nézve piszok nehéz idők várhatnak rád, ha elengedsz egy ilyen "megszokásos" kapcsolatot. Hisz amit megszokunk, és azért valamennyire szeretünk is, kellemes a társasága, azt elengedni magadtól piszkosul nehéz. Nem azt mondom, hogy keress mást, és utána lépj le, az meg nem korrekt.. Kicsit építsd le a kapcsolatotok, hogy érezze számíthat Rád, de nem feltétlen működik együtt. Előtte még az se rossz, ha megbeszéled Vele, mit szeretnél, hogy más legyen, sok dolgot meglehet oldani beszélgetéssel!:)

Kezdj el több időt tölteni magaddal, egy komoly edzés, barátokkal több program, új emberek megismerése segíthet, hogy ha végül úgy döntesz ennek köztetek vége, akkor is erős tudj maradni, és tudj egy picit segíteni neki is, hogy a lehető legkorrektebben vess véget.

De fiatal vagy, ha nem érzed jól magad, keresd tovább ami igazán boldoggá tesz!:)

2015. ápr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vaskmiha válasza:
Ez komoly dilemma. Én a hejedben kb egy hónapig kivárnék és gondolkoznék hogy mit is lehet tenni. Alaposan fontold meg hogy döntessz, de ebben a kérdésben neked kell tudnod választ találni, elvégre a te érzéseid. Ha nagyon gázos a helyzet akkor beszélhetnél a pároddal is, hátha hasznod lesz belőle.
2015. ápr. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vaskmiha válasza:
Mellesleg igaza van az elsőnek. Most örülj hogy fiatal vagy és egy csomó irányba indulhatsz.
2015. ápr. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 évesen kezdtél el "járni" egy lánnyal? Jó korán kezdted. Éppen ideje, hogy más lány után nézz, főleg, ha már nem érzel semmit.
2015. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!