Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme még várni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még várni, vagy engedjem útjára?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve vagyunk részei egymás életének. Részéről azonnal szerelem volt,részemről csak 1,5 éve.Rajongásig szeretett ezt tudom, de most úgy érzem, már nem szeret eléggé. Megváltozott, undok, nem mutatja ki az érzéseit. Mondja, hogy szeret, de nem érzem. Sokat veszekedtünk az utóbbi időben, tény, hogy sok kritikát kapott.Ez az időszak lecsengett, de ő hideg és rideg maradt. Csak a munkájának és a fiának él, úgy látom. Szerintem szakítani nem akar. Nagyon szeretem, és nem tudom mit tegyek. Nagyon vágyom a szerelmére újra. Lángra lehet még lobbantani ezt a kapcsolatot,vagy innen már csak lefelé van? Mindketten 30-asok vagyunk.
2015. febr. 4. 21:22
 1/3 opened paradise ***** válasza:

Te kritizáltad?

Talán azt nem kéne és utána meg várj egy kicsit.

2015. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én kritizáltam. Ez sajnos már megtörtént.Megbeszéltük, nagyon próbálok erre figyelni. Tudom, hogy idő kell most. De azt, hogy "töltsem"? Békén hagyjam, majd keres, ha hiányzom? Vagy jobban éreztessem mennyire szeretem? Sem ráakaszkodni nem szeretnék, sem elhidegülni.
2015. febr. 4. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valamivel tönkre lehet tenni egy kapcsolatot ez pont az, amikor egy férfi ember büszkeségét lerombolod. Ez a létező legnagyobb hiba amit Nő elkövethet....és nem Te vagy az egyedüli aki meg is teszi. Senki sem tökéletes, Ő sem, és Te sem...a kérdés csak az, hogy egymásnak megfeleltek-e? A jelek szerint a válasz nem.

Nagyon jól fogalmazol....vágysz a szerelmére újra...de inkább úgy fogalmaznék, hogy vágysz a szerelemre újra...és sajnos ez megint Rólad szól!!! Össze kéne kapnod magad és eldönteni végre mit is akarsz az élettől. Keress olyan férfit aki megfelel az igényeidnek, akit értékelni tudsz és ezt ki is mered mutatni felé.

Búcsúz el szépen és okulj a hibáidból!!!

37F

2015. febr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!