Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok, lany. Az exem 23. mar masfel eve szakitottunk, de alkalomadtan meg mindig osszefekudtunk.

Eddig nagyon szerettem, de mar nem igazan erzek ugyan ugy. (azt szerettem/szeretem, akivel egykor jartam,de nagyon megvaltozott...)

Tudom,hogy hazudott, talan meg meg is csalt...


Le akarom zarni magamban, de keptelen vagyok vegleg megtenni. Buntudatom van, hogy hagyom magamat kihasznaltatni. Tudom, hogy csak jatszik velem, nem akar tobbet, de nekem rendes kapcsolat kell, nem ilyen.


Hogy mondjam meg neki, hogy az alkalmi kapcsolatbol elegem van, es ha nem hajlando magat erre raszanni,vagy mindent bevallani, akkor en vegeztem?


Nem tudom, hogyan elfelejteni... de azt sem hagyhatom, hogy tovabb jatszadozzon...


Mit tegyek, es hogyan?


2014. dec. 23. 03:48
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem így ahogy leírtad, leültök és marha komolyan elbeszélgetsz vele, hogy érezze nem nála van az ász. boldog karácsonyt előre is és sok sikert.
2014. dec. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy mondjam meg neki, hogy az alkalmi kapcsolatbol elegem van, es ha nem hajlando magat erre raszanni,vagy mindent bevallani, akkor en vegeztem?


benne van a kérdésben a válasz:

az alkalmi kapcsolatbol elegem van, es ha nem hajlando magad erre raszanni,vagy mindent bevallani, akkor en vegeztem

2014. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!