Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeret belém minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret belém minden lány, ha csak egy jó barátja akarok lenni?

Figyelt kérdés

Eddig életemben öszesen egy kapcslatom volt, de aztán valamitől már nem éreztem komfortosan magam benne, úgyhogy kidobtam a csajt (ez öt éve volt), de még szerelmes voltam belé, csak egyszerűbb volt nem együtt lenni vele. Asszem, ez nagyon bántotta őt, de még mindig egész jóban vagyunk. Aztán az elmúlt 5 évben háromszor is volt olyan, hogy tetszett egy lány, de nem akartam összejönni vele és mire eldöntöttem, hogy csak barátnak akarom, szerelmet vallottak, aztán nem beszéltünk hónapokig, majd, mivel egy baráti társaságba tartoztunk, elkezdtünk újra beszélni és mindhárom esetben azt hittem, hogy a lányok túl vannak rajtam (az egyikőjük párkamcsolatban is volt, ami azóta sem bomlott fel) és elkezdett kiépülni köztünk egy mély barátság, ám ekkor újra szerelmet vallottak, és ez megismétlődött harmadszorra is. Pedig nekem szükségem van lány barátokra, mert valahogy csak velük tudom megbeszélni a problémáimat.

Mit rontok el? Hogyan alakítsak ki úgy barátságot egy lánnyal, hogy ne értse félre és ne szeressen belém?



2015. ápr. 3. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mázlista belém még egy csaj se szeretett
2015. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél.
2015. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Aztán az elmúlt 5 évben háromszor is volt olyan, hogy tetszett egy lány, de nem akartam összejönni vele és mire eldöntöttem, hogy csak barátnak akarom" - haver, ha tetszett, akkor gondolom ez látszott rajtad/érezték, nem? Azt mondjuk észrevettem már, hogy ha nagyon hajtok egy lányra, aztán hirtelen leállok, akkor néha megesik az ilyesmi.
2015. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na én ugyanígy vagyok, csak lányként, max. annyi a különbség, hogy nekem nem is tetszenek azok a srácok, akikkel barátkozom/barátkoznék.

Komolyan utoljára 12 éves koromban volt igazi fiúbarátom, utána már csak olyanok voltak, akikről kiderült, hogy csak meg akartak dönteni vagy ami még rosszabb belém szerettek..

22/L

2015. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak azért lehet, mert külsőre menő páwa helyes fiú vagy. Hidd el csúnya fiúba nem képesek beleszeretni, de még csak szóba állni sem igazán. Én már csak tudom.
2015. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!