Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért hazudik? Biztos nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hazudik? Biztos nem akar megbántani biztos szeret valamenyire. Más csajokkal ismerkedik udvarol nekik.

Figyelt kérdés
Facen lecserélte a profilképét amin közösen vagyunk. Mondvacsinált ürügyekel jön h arra fogja h nemjo a kapcsolatunk pl nem mosogatok eleget. Aminek semmi értelme.Tudom hogy csajozik. De mégis belehazudik a szemembe. Azt mondja szeret meg fontos vagyok. Mért néz hülyének? Aztán mondja hogy minden rendbe jo a kapcsolatunk. Tök zizi. Mértnem szakit mértnem őszinte? Azt hiszi nekem jo igy? És mért szeretem? Mért csajozik? Akkor minek jöttünk össze? Szolt vna hogy ne szeressek bele v vmi. Mire jo ez?

2015. ápr. 3. 20:38
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Azért nem szakít veled, mert neki így jó, azért nem őszinte veled, mert nem érdemli meg neked, és igen, neked jó így, mert ha rossz lenne, már rég leléptél volna. Azért szereted, mert ezt érzed iránta, azért csajozik, mert teljes joggal megteheti, megengeded neki. Azért jöttetek össze, mert mindketten akartátok. Ha engem kérdezel, fogalmam sincs, mire jó ez neked.
2015. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:

"azért nem őszinte veled, mert nem érdemli meg neked"

Akarom mondani, azért nem őszinte veled, mert nem érdemled meg.

2015. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Mértnem érdemlem meg?
2015. ápr. 3. 21:02
 4/56 A kérdező kommentje:
Azért nem léptem le mert azt hiszem jobb lesz.
2015. ápr. 3. 21:03
 5/56 A kérdező kommentje:
Én nem engedem meg neki hogy csajozon. Nemtudja h tudom. Tudja h féltékeny vagyok.
2015. ápr. 3. 21:05
 6/56 anonim ***** válasza:
Most úgy őszintén, szerinted te az ő szemében az a nő vagy, akivel szívesen leélné az életét?
2015. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Azt mondja h a lanyok csak baratai. Meg konkrétan akinek csapja a szelet arra azt mondta h régen ismerte meg meg h már nem leveleznek. Közbe meg udvarol neki.
2015. ápr. 3. 21:08
 8/56 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok. Mérte élné le velem az élezét?
2015. ápr. 3. 21:09
 9/56 anonim ***** válasza:
Valaha leültetek ti egymással szemben és megbeszéltétek a gondjaitokat? Vagy ő nagy ívben leszarta egy "hagyjál már..." szöveggel?
2015. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok. Mérte élné le velem az életét?
2015. ápr. 3. 21:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!