Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi ha szeretőt tart, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi ha szeretőt tart, és csak szexet akar, miért kedveskedik a szeretőnek? (kifejtem lent)

Figyelt kérdés

Csak szexkapcsolat neki, egy kis plusz öröm, semmi több, akkor miért viszi ide oda, miért kedveskedik neki, még akkor is keresi, amikor nem is szexelni akar, bizalmas dolgokat oszt meg vele mégis biztos, hogy nem érez semmit a lány iránt.

(Ez november óta van legjobb barátnőmmel, de még most se értjük a férfi viselkedését)

Most ne a lányt elemezzük ha kérhetem, hogy akkor miért van vele, hanem a férfi gondolkodására lennénk kíváncsiak.


2015. márc. 31. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
legjobb. ez gykorlatilag egy teljesen nyitott kapcsolat. mi baj van ezzel?
2015. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Egy szerető nem csak annyi, hogy "-jössz dugni? -megyek!".

Ez így pont jó. Azt tesztek amit akartok, de semmi kötöttség.

Egyébként attól, hogy van fűnyírónk, a kaszát is meg kell néha fenni. Magyarul érthető, hogy kedveskedik neki.

2015. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert "szerető" - nem szexpartner.
2015. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már belekeverted a barátnőd! Elmondták itt mi a szerető nagyjábol.

Nem egy lyuk! De ha a barátnőd se érti a pasiját ...

A baj nem kicsi!

A fejetekben!

2015. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, nekem egy ugyanilyen "kapcsolatom" van, csak szex nélkül. Szóval a pasi nem akar kapcsolatot, de szexet se, mert van dugócimbije, mégis keres engem, találkozunk, gyakorlatilag randizunk, de mégse, közben meg nagyon bizalmas velem, születésnapomra ajándékot vesz, igazából marhára nem értem. 35 éves
2015. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös, de családja, vagy ilyesmi van? Mert hiába nem hiszitek el: a pasinak is szüksége van olyan nőre, akivel lelkileg tud intim viszonyba kerülni... persze az ideális az, ha All in One - de hát nem mindig jön az össze.
2015. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!