Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért hazudik? Biztos nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hazudik? Biztos nem akar megbántani biztos szeret valamenyire. Más csajokkal ismerkedik udvarol nekik.

Figyelt kérdés
Facen lecserélte a profilképét amin közösen vagyunk. Mondvacsinált ürügyekel jön h arra fogja h nemjo a kapcsolatunk pl nem mosogatok eleget. Aminek semmi értelme.Tudom hogy csajozik. De mégis belehazudik a szemembe. Azt mondja szeret meg fontos vagyok. Mért néz hülyének? Aztán mondja hogy minden rendbe jo a kapcsolatunk. Tök zizi. Mértnem szakit mértnem őszinte? Azt hiszi nekem jo igy? És mért szeretem? Mért csajozik? Akkor minek jöttünk össze? Szolt vna hogy ne szeressek bele v vmi. Mire jo ez?

2015. ápr. 3. 20:38
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Ő lehet hogy jobban ért a kapcsolatokhoz de nekem tűnik ugy.
2015. ápr. 3. 21:51
 52/56 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még, mert alkalmatlan vagyok egy kapcsolatra.
2015. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Hogyhogy alkalmatlan? Mit értesz ezalat?
2015. ápr. 3. 21:53
 54/56 anonim ***** válasza:
Olyan gondok nyomják a lelkemet, amik miatt nem tudom önmagam elfogadni. És ha én ezt érzem önmagam iránt, más hogyan fogadhatna el engem? Sehogy.
2015. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
Mi nyomja? Mond ki! Mond el vkinek nekem magadnak hangosan v ird le papirra másnap meg olvasd el mintha vki más irta vna és segits neki.
2015. ápr. 3. 21:59
 56/56 anonim ***** válasza:
Hát, röviden annyi a gond, hogy nincs bennem semmi olyan jellemző, amire a nők férfiként tudnának rám tekinteni. Gyakorlatilag az egész életem abból állt, hogy a követelt elvárásoknak megfeleljek, és ez sajnos annyira elburjánzott bennem, hogy megfeledkeztem a saját boldogságomról, és állandóan stresszben élek emiatt. Én gyakran azt tettem, amit mondtak, hogy meg kell tennem, és igazából az életben sohasem kerültem úgy választás elé, amit egyedül kellett volna megoldanom, ezért félek kiállni önmagam mellett. A megfelelési kényszerem miatt sohasem voltam elégedett önmagammal, sosem a szépet láttam meg magamban, hanem a hibáim sokaságát. Sosem örültem úgy igazán az általam elért sikereknek, sosem örültem azoknak a dolgoknak, amik megvannak bennem, mindig csak azt láttam, hogy ez nem elég. Ez akkora önbizalomhiányt okoz nálam, hogy képtelen vagyok normális párkapcsolatra is. És a legrosszabb, hogy ez ellen én semmit sem teszek, eldöntöttem magamban, hogy nem fogok rajta változtatni. Igazából egy dolog van, amiért én élek és nagyon jó vagyok benne, de félek, ha ezen a területen is elbukom, teljesen értelmetlen lesz az életem.
2015. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!