Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt csók közben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt csók közben? (leszbikus)

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel kavartunk,sajnos mar nem, mert amugy barátja van de azóta is csak rá gondolok. Többször célozgat hogy lefeküdhetnénk de személyesen egyikünk se kezdeményez. A lényeg hogy egyszer mikor csókolóztunk akkor rajtam feküdt és ott voltak a pillangók a hasamban és vert a szivem és olyan érzésem volt mintha rosszul akarnék lenni, de nem rossz értelemben. Szerelmes lennék belé? Kezdeményezzek? De félek mivan ha égse akarja vagy elutasit?

2015. ápr. 4. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

igazad lehet

de ha van barátja akkor erősen ajánlom hogy hanyagold

2015. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem szerelmes vagy belé csak az még nagyobb baj hogy van barátja :)sztem
2015. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad volna, hogy folyton rá gondolsz, azt mondanám, csak izgultál. De ezekkel együtt, tuti szerelmes vagy.

Szerintem is hanyagolnod kellene, ha van barátja. Vagy te hogy látod? Szerinted csak bizonytalan a lezbikusságát illetően? Vagy bi és mindkettőtöket szeretné hosszú távon?

Kibírnád, ha csak második lennél számára?

2015. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazabol rosszul fogalmaztam meg mert nem ra gondolok cssk az erzesre. azt mondod hogy csak izgalom?
2015. ápr. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!