Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel kelthetném fel benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kelthetném fel benne újra az érzéseket?

Figyelt kérdés
Szoval van 2 ember. Az egyikkel összevesztél, pár hónapja nem beszéltek de szerelmes voltál belé. Ameddig nem beszéltetek jött egy másik csaj akit megszeretsz nagyon de őt viszont még nem szerelemből viszont alakulnak már vele a dolgok. Aztán a régivel újra elkezdessz beszélni és ugyan azt érzed mint rég, hogy szerelmes vagy belé. Szóval választanod kell kettőjük között. Hiába szereted a másikat is mégis azt választod akibe szerelmes vagy ez egyértelmű. A másikkal viszont inkább megszakítassz minden kapcsolatot hogy neki ne fájjon annyira meg hogy te is el tudd felejteni hiába nem akarnád muszáj az egyikkel befejezni. Persze normálisan zárod le a másikkal (akivel megszakította a kapcsolatot az a fél ebbe az esetbe én vagyok..) 1 hónap telt el az óta. Nagyon hiányzik. Nem tudom el felejteni és nem is akarom mert szeretett és tudom hogy van még esély hogy összejövünk. Azon gondolkoztam írok neki smst csak nem tudom mit kéne. Van valami ötletetek mi "hatná meg" vagy minek örülne.. Azt nem akarom írni neki hogy hiányzik akkor lehet vissza se írna mert így letámadom az érzéseimmel.. Szoval valami olyasmin gondolkoztam hogy hogy van? vagy mi van vele.. Szerintetek?

2013. aug. 12. 12:47
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:
Rajzolj neki valamit szépet és küld el postán mint régen.
2013. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A.R. ***** válasza:
maradj a szerelemnél
2013. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2013. aug. 12. 14:25
 4/15 A kérdező kommentje:
jajj félre értetted a kérdést.. nem nekem kell választanom a 2 ember között. olvasd el még egyszer :)
2013. aug. 12. 14:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem neked kell választanod, akkor mégis mi a fenéről van szó? Mert a kérdésből ez jön le.
2013. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
arról a lányrol akit szeretek.. neki kellett köztünk.. még ott írtam zárójelbe hogy én vagyok az egyik fél.... ha nemtudnál olvasni
2013. aug. 12. 20:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Máskor normálisan tagold a mondandód ez esetben, illetve írj helyesen, akkor egyértelműbb lesz mindenki számára.
2013. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
uristen menyjél már innen.. attól mert értetlen vagy. kb 500x át olvastam és szerintem teljesen érthető.. elején ugy fogalmaztam hogy mintha rólad lenne szó (aki olvassa) aztán a helyzet leírása után kiszurja a szemed ZÁRÓJELBE (de majd máskor nagy betűvel, aláhúzva kiemelem a gyengébbek kedvéért. ott van hogy én vagyok az akivel nem beszél!!!!!!!!
2013. aug. 13. 09:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki? Nem kapsz több tanácsot akkor se, ha átfogalmazod ötvenszer.
2013. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azok kedvéért irom 50000 féleképpen akik nem tudják felfogni te meg mennyjél már innen:D ha nem érdekel mit pattogsz még itt?
2013. aug. 13. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!