Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek hogy ha a parotokrol kiderülne egy csajjal chatalne és még be is likeolna a képeit? Ugy hogy tudnatok jogy a csaj az esete és van pasija .

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Abba hagynám a kémkedést és a saját dolgommal foglalkoznék.
2015. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is chatelnék qva jó pasikkal, aztàn megérezné ;-)
2015. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kiderült, vagy pofátlanul kutakodtál az ő személyes dolgai között, hogy erre rájöjj? És mégis miről chatelnek? Mert az sem mindegy... Ha csak úgy beszélgetnek, had tegyék, nincsen megtiltva, egy párkapcsolat nem arról szól, hogy többet nem állhatsz szóba ellenkező nemű emberrel. Nem kell mindig a legrosszabbat feltételezni.
2015. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebből ügyet csinálni, ismerkedj te is, ha szól vmit közöld amit neki szabad neked is. Ennyi.
2015. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
raort az egyik csaj véletlenül vettem észre mert én is vele voltam de nem néztem meg hogy miről beszélgetnek stb.
2015. ápr. 6. 16:38
 6/8 A kérdező kommentje:
raìrt
2015. ápr. 6. 16:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Facen lattam hogy belikolta az összes kèpét meg ha ram irt valami pasi akkor szova tette meg nem tetszett neki hogy mas pasik bejelölnek .
2015. ápr. 6. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedjetek már ennyire.... a bizalom egy kapcsolat alapköve.... ha az nincs meg, akkor semmi értelme.
2015. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!