Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megoldás szerekmi bánatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás szerekmi bánatra?

Figyelt kérdés

Hetek óta nagyon szarul érzem magam, szerelmes vagyok, de tudom, hogy soha nem lehetek együtt azzal a lánnyal és ez már odáig jutott, hogy már szinte ténylegesen fizikai fájdalmat produkál. Mit lehet ez ellen tenni? segítsetek mert így elviselhetetlen.

18/F



2015. ápr. 5. 22:47
1 2
 1/17 veteran1978 ***** válasza:
Sürgősen be KELL csajozni egy másik lánnyal!
2015. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrével? Bocs, kedves első, de ez a legrosszabb tanács, amit adhatsz neki. Az idő mindent begyógyít – szokták mondani, és én sem tudok mást tanácsolni: várnod kell, több hónapot vagy egy évet, el fog múlni.
2015. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
pontosan két és fél éve várom, hogy elmúljon, de az utóbbi hetekben egyre roszabb lett! :(
2015. ápr. 5. 22:53
 4/17 anonim ***** válasza:
Uhh... ez így nagyon rossz. Gondolom, akkor napi szinten látjátok egymást, így tényleg nem lehetőség az, hogy elfelejtsd. Biztos vagy benne, hogy nem lehetsz vele együtt (pl. van valakije), vagy csak nem bízol magadban és nem mersz lépni? Ha utóbbi, akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy lépj, a lányok nem harapnak! Ja, és soha ne mondd azt, hogy soha! :)
2015. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
egyszer kétszer ezt már nyíltan megbeszéltük, pontosan tudja hogy mennyire szeretem, de azt mondta, hogy nem akarja kockáztatni a barátságunkat, mert (és ezt szó szerint így mondta nekem) "nem tudja mi lenne vele nélkülem" kérdeztem tőle, hogy mit szólt volna ha megcsókolom, azt mondta, hogy megíjedt volna, de utána mondta, hogy majd egyszer ha együtt iszunk kipróbáljuk... szóval fingom sincs mit kezdjek ezzel az egésszel...
2015. ápr. 5. 23:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyet mond, akkor vagy nem gondolkodik elég éretten, vagy hazudik. Utóbbival nem azt akarom mondani, hogy rossz ember, lehet, hogy csak nem akar megbántani. Én azt vallom, hogy jó párkapcsolatban a felek egyúttal legjobb barátok is, ezért is nem tudom megérteni a gondolkodásmódját.
2015. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
én annyiban megértem, hogy eddig az összes barátjával összevesztek és a szakítás után megszakadt minden kapcsolatuk.Velem pont ezt akarja elkerülni, merthogy mi vagyunk az egyetlenek egymásnak, akivel meg tudunk beszélni mindent. Gondolom ezért mondta, hogy nem akar kapcsolatot, nehogy a szakítás után mi is így járjunk.
2015. ápr. 5. 23:18
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg épp azért nem fog megszakadni a kapcsolat, mert ennyire működik köztetek. Nem hiszem, hogy ő emiatt nem szeretné, de nem ismerlek titeket, nem tudom, hogy mit érezhet.
2015. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
az a bj hogy én sem! :(
2015. ápr. 5. 23:38
 10/17 anonim ***** válasza:
engem most hagyott el az enyém nagyon úgy tűnik :(
2015. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!