Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mostanában azért hagynak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában azért hagynak el mert állítólag túl jó vagyok az aktuális partnerhez . Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett . : Nem vagyok az a nagyon nyomulós fajta aki nem hagyja levegőhöz jutni a párját . És csak egyetlen kérésem van mindig . Hogy a lány szeressen .

2015. ápr. 6. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

"állítólag"

annyira csak nem lehetsz jó.

2015. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Márpedig nyomulni kell, de azt egészségesen.
2015. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kevés egy kapcsolatban az, hogy nem nyomulsz, és hagyod levegőhöz jutni.

ezeken kívül rengeteg dolgot kell tenni egy kapcsolatért.

2015. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a túl jó vagy hozzám egy sima koptató szöveg, ráadásul a rosszabbik fajtából. Aki ilyet ki mer mondani a száján, azt nyugodtan ott hagyhatod.
2015. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni,hogy ez csak egy béna lerázós duma.
2015. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet ezzel , hogy nem csak annyit tettem ezért a kapcsolatért , hogy hagytam levegőhöz jutni a lányt . Én tényleg mindent megtettem érte . Amit kiejtett a száján az úgy volt .... de tényleg . És azt sem gondolom , hogy ez csak egy sima lerázós duma lenne . Többször is sírt mikor erről beszéltünk . Őszintén sírt . Nem értem , hogy mi lehet a gond .
2015. ápr. 6. 20:48
 7/10 Scav ***** válasza:
tehát mindig az volt, amit a lány akart? Papucs voltál? Semmi saját ötlet, vagy néha az legyen, amit te akarsz? Nem lehet, hogy a határozottság hiánya volt a baj, hogy gyakorlatilag kaptak egy édesen utánuk csaholó kiskutyát a személyedben, aki minden kívánságukat leste? Csak tippelek, nem tudom, nem láttam a kapcsolataidat. De általában ezekre (is) mondják, hogy túl jó/kedves vagy.
2015. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem . Inkább úgy mondanám , hogy az a fajta ember vagyok akivel mindent meg lehet beszélni . Hiszen úgy gondolom , hogy ez így normális . Ha két ember egy párt alkot .
2015. ápr. 6. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Tehát papucs voltál és az volt mindig amit a nő akart...
2015. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
biztos nem az volt a baj, hogy mindent meglehetett veled beszélni...
2015. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!