Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni annak érdekében hogy jobb legyen a csók? Mi az oka annak, hogy (még) nem vagyunk összhangban?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú idő után smároltunk egy lánnyal aki tetszik, ő nemrég szakított a barátjával. De inkább most csak a csókról beszélnék, ami kicsit furcsa volt, mert teljesen másképp csókolunk, más a technikánk, én szeretem kezdetben 1x bedugni 1x kivenni a nyelvem és azzal játszadozok, és csak aztán kezdem el belül az akciómat, bevadulok. Viszont ő egyből bevadult és egyszerűen nem tudtam felvenni a ritmusát..nem volt rossz de ő irányított végig, amit nem szeretek..és volt 1 mozdulat amikor "ledugta" a nyelvét a torkomon, harapdált is, de azt csípem én is ;) én szintén akartam ezt de valahogy "nem értem el" az ajkait..kb 1 perces csók volt. Közben simogatott és fogdosott, szóval gondolom nem esett neki olyan rosszul, de szeretném ha minden a legnagyobb rendbe menne mert nagyon szeretem ezt a lányt!! :)

2015. ápr. 7. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

huh neki nem ártana kicsit kiengedni a gyeplőt a kezéből, neked kicsit határozottabbnak lenni.

Benne van még valszeg, hogy hogy csókolt a barátja.

2015. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapvetően nálam van a kontroll, és pont ez bánt, hogy a csóknál meg ez van...:D vagyis volt..nem tudom mit tegyek ilyenkor
2015. ápr. 7. 13:27
 3/3 anonim válasza:
Ezen csak úgy tudsz változtatni, hogy megbeszéled vele. Szerintem ebben semmi ciki nincs ha megmondod neki, hogy kicsit vegyen vissza. Vagy csak mondd neki hogy kövessen téged. Aztán megmutatod neki hogy te hogy szeretnéd, es biztos vagyok benne hogy tetszene neki. Én is lány vagyok, és az alapján, amit leírtál, nekem is tetszene :D
2015. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!