Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnék jobb a csókolózá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék jobb a csókolózásban?

Figyelt kérdés
van egy barátom akivel szoktunk gyakorolni.. egyikőnk se csinálta még és kipróbáltuk egymáson... persze rájöttünk h rettenetesek vagyunk mert hát igazábol csak harapdáltuk egymást. Lehet ezen valahogy javitani? Vagy ha sokat gyakorolunk jobb lesz?

2013. dec. 17. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Segítsek?
2013. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tevion ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés, én úgy javultam hogy egy gyakorlottabbal csináltam pont ma:D de amúgy csak gyengéden mintha az ő ajka egy kis vattacukor lenne amit te a tieid közé veszel aztán húzd ki az ajkaid az ővé közül. A nyelvesre meg tényleg csak ráérezni lehet.:)
2013. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Erre tudok egy érdekes módszert javasolni. Senki nem gondolna rólam, de én is igy gyakoroltam. De rendesen megtanulni, csak ha élesben csinálod valakivel, aki ravezet arra, hogy is kell jol csinálni. De semmit nem vesztesz azon ha ezt kipróbálod. Igazából annyi az egész hogy magadon gyakorlod. Keresel egy kis bőrfelületet magadon, mint pl. a kezed, vagy ha felhuzod a lábad akkor a térdeden is csinálhatod. De rád bízom. És ott kezd el csókolgatni magad. Mintha valaki szája, vagy nyaka lenne. És hidd el, ra fogsz érezni arra hogy mit csinálsz rosszul. Eleg hülyén hangzik ez az egész de tenyleg segit. Csináld minél többet.:D Meg merek esküdni erre.
2015. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!