Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megcsalta a párját, nem törődömség miatt, ami titokba maradt, de a végén a párját választotta, és jobb lett a kapcsolatuk? Bővebben lent (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Volt, aki megcsalta a párját azért, mert a párja nem törődött vele, és a megcsalás titokba maradt, végül a párjával rendbe hozta a kapcsolatát???


A párommal 1 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Többször volt, hogy füllentett nekem, és volt példa pofonokra is. Sokszor késő jár haza, pedig nem dolgozik jelenleg. Én tartom el 4 hónapja. Szex is ritkán van, meg csók is.

2 hete elkezdtem beszélgetni egy másik férfival, akivel találkoztunk is pár napja- elcsattant egy csók, de mondtam neki, hogy nem szabad. Azóta találkoztunk még egyszer. És talán ma is fogunk. Jól érzem magam vele, viszont nagyon hülyén érzem magam. A párommal lehet, csak megszokásból vagyunk együtt, de mikor talizok a másik férfival, mindig az jut eszembe, hogy én szeretem a páromat, és ha törődött volna velem, most nem tartanék itt. Talán kicsit érzelmileg is meginogtam. Viszont szeretném, ha a párommal rendbe tudnánk hozni mindent. Sokszor úgy állok hozzá, hogy kiismerem a másik férfit, és ha tényleg jól kijövünk mindentéren, akkor megpróbálom vele... de ha nem így van, szeretném rendbe hozni a kapcsolatomat.

Szégyenlem magam...:(

kérlek titeket, a kérdésemre válaszoljatok! Ne engem oktassatok ki.

20/L és a párom 26/F a másik férfi 24/F



2013. szept. 27. 12:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

A mostani párod:

- nem törődik veled

- későn jár haza

- munkanélküli, ezért eltarthatod

- testileg sem ad szinte semmit


Én csak megkérdezném, barátilag, de tényleg: MIÉRT vagy vele? Ne mondd, hogy szereted, mert hogy lehet valakit szeretni, aki üt, letojja magasról a testi és lelki igényeimet, és kihasznál!??


Csak jobban járhatsz, ha továbblépsz! Ne pocsékolj több időt egy ilyen emberre, ennél várj el többet egy kapcsolattól, mert soha nem leszel boldog!


N30

2013. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

A kerdesedre valaszolva: lehet, hogy van itt ilyen, de en nem.

Az irasodra reagalva pedig, nem hiszem, hogy ilyesmit rendbe lehet mar hozni. Ellaposodott, testi eroszak van, nem torodnek a felek egymassal, kifele kacsintgatnak. Ez sajnos mar veszett ugy.

2013. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok rá válaszolni, mert én az első pofon után kirúgtam volna.


A több pofonból még több lesz. Azonkívül erős a gyanú, hogy is megcsal téged, + még el is tartod. Minek neked egy ilyen pasi, ha csak nem vagy mazochista?

2013. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor úgy állok hozzá, hogy kiismerem a másik férfit, és ha tényleg jól kijövünk mindentéren, akkor megpróbálom vele... de ha nem így van, szeretném rendbe hozni a kapcsolatomat."


Miért? Belehalsz, ha egyedül maradsz pár hónapra vagy évre? Szerintem ezt hívják társfüggőségnek, amiben te szenvedsz. Én nem kioktatni akarlak, hanem segíteni, mert 20 éves vagy, most még van esélyed felismerni aproblémád és változtatni rajta! 50 felé már csak siránkozni tudsz, hogy olyan emberrel éltél le egy életet, aki nem érdemelte meg, csak azért, hogy ne maradj egyedül! Legyen egy minimum, ami alá nem mész! És jóval magasabbra tedd a mércét!

2013. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
Majomka: liánról liánra. Egyedül ne legyél! Azzal lesz jobb aki pofoz. LogikuS!
2013. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, hasznos volt mind. Várok még válaszokat!

Kérdésekre válaszolva:

- Írtam, lehet, csak megszokásból vagyunk már együtt. Ami elég valószínű. Rengeteg mindenen keresztül mentünk már ketten.

- Nem volt még arra példa, hogy én félre léptem volna, ezért is szégyenlem magam, hogy egy csók elcsattant, persze mondtam a másik férfinek, hogy nem szabad, és többször nem is volt.

- Kapcsolat függő vagyok. Persze nem haltam bele, amikor évekig nem volt senkim. És akkor nem is nagyon ismerkedtem férfiakkal. Én már elkötelezném magam. Szeretném magtalálni azt, akivel tényleg megérdemeljük egymást! Ezért állok most ehhez úgy, hogy mint barát, kiismerjem a másik férfit, és majd alakul valahogy- vagy sehogy.

2013. szept. 27. 12:53
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

És még meg pofozott, eltartod, füllent, szex is ritka...és mindehhez 20 éves vagy.


És te most őt megakard csalni, kipróbálnia másikat, aztán ha nem jön ne visszamenni. Fura egy lelkivilágod van...


Talán le kéne zárni, ezt a szar kapcsolatot és úgy belemenni egy újba, te is korrekt lennél és ki is lépnél egy rossz kapcsolatból.

2013. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még, a kapcsolatotok igen csak rövidke időt élt meg és még csak nem is mondható jónak. Így küzdeni valamiért ami nem működik 20 évnyi házasság után szoktak, nem egy év után.

Nagyon fiatal vagy még. Ne gondolkozz hanem hagyd el a párodat és keress valaki mást!


23/L

2013. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a pasid és kész! 26N
2013. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem teljesen ugyanaz volt a helyzetem, mint neked (csak mi 5 évig voltunk együtt, szintén 20 éves voltam), ugyanígy meg akartam javítani a rossz kapcsolatom stb... Végül úgy alakult, hogy ez a pár hetes viszony segített megérteni, hogy mennyire nem érdemel meg a "párom", és ki tudtam lépni a mérgező kapcsolatból. A sors fintora, hogy az akkori szeretőm lett az igazi, és mára már a férjem :D Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy benne ragadj egy ennyire rossz kapcsolatban, pláne 1 év után! Sosem leszel vele boldog, ezt én is csak utólag láttam be!
2013. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!