Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat magányosnak a párotok mellett, akkor is, ha ti szerettétek őt? Ez javult vagy romlott?

Figyelt kérdés

21/L, ő szintén 21/F

A problémám egyrészt az, hogy elég sok konfliktussal/félreértéssel indult a kapcsolatunk (megcsalás nem volt), amiket megbeszéltünk ugyan, úgyhogy többször már nem akarom felhozni, de még mindig fájnak. És kb. napi rendszerességgel eszembe is jutnak. Másrészt viszont-és ez aggaszt jobban, mert úgy tapasztaltam, sok idő elteltével már jelentéktelenebbnek tűnik néhány régi sérelem - nem érzem úgy, hogy érdekelnék dolgok velem kapcsolatban, azon a tényen kívül, hogy a barátnője vagyok. A legtöbb témához, érdeklődési körömhöz, amiket felhozok, leginkább annyit fűz hozzá, hogy "hát ezen még nem gondolkodtam" és ennyi is. Ha olyasmiről mesélek, amit szeretek csinálni, néha megjegyzi, hogy tök jó, de látom, hogy nagyon unja.

Szeretem, és neki én vagyok az első barátnője, ezért sokszor eltudom magamban rakni arra a polcra a passzivitását, hogy nincs túl sok tapasztalata emberekkel, pláne nem párkapcsolatokkal. De ezek zavarnak, sajnos az idő elteltével egyre jobban.



2015. márc. 26. 00:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, az exemmel...
2015. márc. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én csak magányosnak éreztem magam eddig kapcsolatokban.
2015. márc. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze.

Ha össze illenétek, vagy legalább kölcsönösen szeretnétek egymást, már rég nem gondolnál a sérelmekre, mert lenne helyette sok jó emlék.

Ha meg az érdeklődési körötök is ennyire más...hát, az sem jó.

Ne ragaszkodj hozzá, csak mert első vagy neki, vagy ő neked. Attól, hogy nem illetek össze, még lehet jó ember.

2015. márc. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A sérelemmel kapcsolatos dolgok az én hibáim, kár volt azt a részt belekeverni...van rengeteg szép emlékünk is, csak én nagyon nehezen felejtek és hajlamos vagyok túlaggódni. Ez sajnos minden párommal így volt eddig.

Az érdeklődési körünk eléggé más, és nem is várnám el, hogy ugyanazokat szeresse, mint én. Csak azt nem értem, hogy amikor ő beszél a szenvedélyeiről, én szeretem azt hallgatni, holott egy kukkot nem értek a szakszavakból, de látom, hogy lelkesíti őt. Jól esne, ha ez fordítva is meglenne.

2015. márc. 26. 00:57
 5/14 opened paradise ***** válasza:

Szintén az exemmel.


Ez...nem túl jó...

A bizalom eltűnt az elején,amit nem mindenkinél lehet visszacsinálni. Plusz,ha amúgy nem passzoltok,akkor nem igazán lehetsz valaki mellett boldog.

2015. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok, ebben csak az a nagyon rossz, hogy mikor összejöttünk, én két "jelentkező" közül választottam őt, és pontosan azért, mert teljesen összeillettünk. Hogy most ez addigra eltűnt, vagy csak rossz korszakot élünk, azt nem tudom, de így különösen fáj, hogy mennyire működött valamikor. Az összes párom közül egyedül vele éreztem azt, hogy egy csapat tagja vagyok, és minden sérelem ellenére egymásért vagyunk, nem egymás ellen.
2015. márc. 26. 01:02
 7/14 opened paradise ***** válasza:

Szórul szóra el tudtam mondani a végét én is anno :O


Az ő érzéseiben biztos vagy?

2015. márc. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Biztosan lesz néhány rosszindulatú hozzászóló, aki önáltatásnak titulálja, de igen, biztos vagyok. Teljesítette már akár igazságtalannak mondható kéréseimet is (pl. ne találkozzon XY-al, akire én féltékeny vagyok/voltam), sőt, saját maga ajánlotta fel, hogy csak én ne stresszeljek. Meg egyébként is, ha látja, hogy komoly az ügy, odafigyel rám és lehet vele kommunikálni normálisan. Próbáltam már szakítani, de mindig ő tartott vissza. Csak azt nem értem, hogy amikor nincs drámázás, tehát a nyugis hétköznapokon miért nem mutatja ki a szeretetét.
2015. márc. 26. 01:35
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Romlott.

2015. márc. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Kommunikáció..... Idióta...
2015. márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!