Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves lány és 20 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány és 20 éves fiú kapcsolata menyire működhet?

Figyelt kérdés
Barátommal már több mint 4 hónapja vagyunk együtt ő 12.es én 8.os vagyok. A szüleim idők után elfogadták a barátomat és nagyon boldogok vagyunk. Imádjuk egymást és megtennénk egymásért mindent. Semmi rossz negatív kritikát nem hallunk senkitől. Mindenki elfogad minket. De a ti véleményetek mi?

2015. ápr. 7. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Hányszor bukott meg?
2015. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Míg el nem múlik a szerelem, addig működhet. Egy évet sem adok
2015. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiú megdug majd, és még csak be sem perelheted.
2015. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Volt neki egy kisebb problémája nem egészségileg más ügyben :/ és azért most 12.es

Szerintem lehetne szó több évről is de tartok hogy elszakadunk egymástól

2015. ápr. 7. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit számít a mi véleményünk?


Ha ez számít, akkor az már egy rossz jel. Amúgy meg pont addig működhet, amíg működik. Senki sem jövőbe látó. Érezzétek jól magatokat együtt, amíg megy. Ha majd nem fog menni, akkor szakítotok. Ennyi.

2015. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van :) Addig működik :) Tulajdonképpen én csak azért tettem fel ezt a kérdést mert eleinte ellenezték ezt a kapcsolatot anyu meg apu és idő múlva fogadtak el minket :)
2015. ápr. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!