Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lett volna esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lett volna esélyem nála? Tetszettem neki? 19/F

Figyelt kérdés

Tavaly júniusban megismerkedtem egy velem egyidős lánnyal.Ő kezdeményezett,ő írt nekem először.Nagyon sokat beszélgettünk facebookon,heteken keresztül,jól elvoltunk.

Állandóan küldte a pirulós smileykat,mondta hogy látni szeretne és hogy bármikor láthatom ha akarom.Egy helyen sportoltunk,szóval látásból egy kicsit ismertük már egymást, mikor rám nézett mindig mosolygott,szemezett velem.Később találkoztunk is,július közepén,nagyon jól éreztem magam vele,ezt meg is mondtam neki és ő is ezt mondta nekem.Egész idő alatt,úgy viselkedett mintha tetszenék neki,mosolygott,egymáshoz értünk,piszkálta a haját és véletlenül mikor mondtam egy nagy hülyeséget, nevetett egy nagyot,mintha észre se vette volna.Továbbra is tartottuk a kapcsolatot,de neki mindvégig barátja volt,aki jóval idősebb nála(44 éves).

Még kétszer találkoztunk,egyszer szeptemberben, a második pedig december elején volt.Ezek a találkozások is olyan jó hangulatúak voltak,mint az első.Nem akartam beleszeretni,mert tudtam,hogy barátja van, de szerelmes lettem. Tudom,hogy gerinctelen dolog, de próbáltam megszerezni,kimutatni az érzéseimet. Nem sikerült,nem bírtam tovább és nem akartam még egy reménytelen szerelmet és összevesztem vele,szinte szándékosan. December második felében és januárban nagyon sokat veszekedtünk, szinte mindenen. Február óta pedig egyáltalán nem beszélünk.

Mai napig nem értem,hogy mit akart tőlem,miért viselkedett úgy ahogy,miért küldött olyan jeleket,hogy tetszem neki vagy csak havernak akart?Nem bírom elfelejteni,minden nap eszembe jut,nem vagyok önmagam.



2015. ápr. 7. 22:46
 1/8 anonim válasza:
Lehet hogy erzett irantad valamit vagy az is lehet hogy csak egy jo baratot akart,de azert kar volt szerintem szandekosan osszeveszned vele. Mondjuk kicsit homalyos hogy miert volt olyan idos baratja...
2015. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle és azt mondta,hogy a pasi sok helyre elhívta, megismerte és megszerette de kezdenek eltávolodni a korkülönbség miatt.
2015. ápr. 7. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem egyértelműen tetszhettél neki. Nem futtatok azóta össze? Edzésen pl...
2015. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Írjál már neki te, és mondjad el neki mi van. Veszteni valód már nincs.
2015. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam neki írni sok alkalommal.Szinte az agyára mentem az írogatással,van amikor megnézi,de nem válaszol és van olyan,hogy egy szóval válaszol.Meg egyszer a barátja válaszolt helyette(gondolom elvette a telefonját vagy nem tudom),hogy hagyjam békén a lányt.
2015. ápr. 9. 20:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már elhívni,hogy találkozzunk,de azt mondta nem szeretne.
2015. ápr. 9. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd, ez veszett ügy. Találsz mást. :))
2015. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én lányként elolvadnék attól ha kapnék a postaládámba egy levelet, abba leírnád az érzéseidet, tennél bele kilapított rózsaszirokat és a végére egy olyat, hogy HIÁNYZOL

Ohhh, szerintem ez nagyon aranyos lenne.

Nem tudom, hogy tudod-e a címét de ha tudod, szerintem tedd meg :)

2015. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!