Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1. tetszettem neki? 2. van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. tetszettem neki? 2. van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

1. kérdés: tavaj nyáron táborban egymás mellé kerültünk egy sráccal akit már régebb óta ismertem de soha nem beszéltem vele. A táborban nagyon jóban lettünk , mindenhova együtt mentünk, dumáltunk , barkobáztuk -.-. Barkobázásnál volt h rám gondolt vagy a szememre meg ienek meg 2-3 szor is volt h 2-3 centiről 2 percen keresztül egymás szemébe néztünk <3 volt h fotozgatott engem, meg volt egy kis srác aki azzal cseszegetett minket h két szerelmes pár... és ez őt nagyon idegesítette. Szval nagyon jóban lettünk.AZ uccsó nap elkérte a mobilszámom , megadta az övét , beírta a mobijába a szülinapom , elkérte az msn címem... másnap láttam h rögtön bejelölt mns-en , facecookon, myvipen és iwiwen :)


2. kérdés : erre 1 hónapra megint egy táborban voltunk ott az első két napon még dumálgattunk. a 3. napon megtudta h szerelmes vagyok belé és azután mindenki piszkált minket, ezután hozzám se szólt. Nyár végén 2 hülye haverom írt neki msn-en az én nevemben h : szeretlek meg stb... ezután nem dumáltunk . Utána 2-3 hónapra az LB-m kiszedte belőlem az msn címét és ahogy mindenkinek írogatni szokott, a szerelmemnek is írt pl ieneket : szia édes mi van veled?, szia cunc mizujs? , tetszik a képed ... . ezután pár hétre a srác átjött a mi sulinkba és a barátnőm folyton beszologatott neki és a nevét ordítozta :/ . A srác párszor megkérdezett engem mns-en h mi volt ez a mai cucc én meg mondtam neki h nem toom . Egyszer ráírtam és akkor tök jól elbeszélgettünk. azóta nem dumáltunk. Mindig őt bámulom h tudom és ő is rám néz és remélem h idén is megyünk egy táborba és talán újra jóban leszünk. amugy a srác 15 éves én meg nyár végén leszek 13 :/ -.-


2011. jún. 27. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
1: én ott kezdem, hogy nagyon szemét barátaid vannak már ne is haragudj. Velem majdnem ugyan ez történt, 1 sráccal nagyon jóban voltunk alakulgatott, majd 1 pancser elmondta neki, és elszúrta az egészet.... Nem beszéltünk onnantól kezdve, én letiltottam, majd bejelölt néztük egymást... de semmi, most meg vége a sulinak, és elballagtam. 13 éves leszel... hidd el még semmiről nem maradtál le, bár tudom, hogy mit érzel... :) Szerintem többet ne keresd a társaságát, ha ő keresi a tiédet, akkor az rendben. Szerintem vagy megijedt, vagy csak nagyon jó barátként tartott. Remélem tudtam segíteni:) amúgy azóta annak a srácnak van barátnője, és többet nem szóltunk egymáshoz.... :/ remélem tudtam segíteni :)
2011. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! ez segített valamit!! :) csak az a baj h az a srác egyszerűen tökéletes és nem birom elfelejteni... nagyon jófej és állati helyes... az volt életem legjobb hete amit vele töltöttem... szerinted volt köztünk valami ami több mint barátság?? :)
2011. jún. 27. 17:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom h szörnyű a helyesírásom... -.- :)
2011. jún. 27. 17:01
 4/6 A kérdező kommentje:
mielőtt még valaki leírná :D
2011. jún. 27. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy több volt-e mint barátság nem tudom megmondani... ezek a fiúk mindig olyan kiszámíthatalanok, és nem is ismerlek titeket. :) Elhiszem, hogy baromi helyes, és jó fej, de annyi ilyen srác van ÚRISTEN :D Én most megyek középsuliba, és már félek is, hogy nem fogom tudni merre kapjam a fejem :D :P Amikor a te helyzetedben voltam, és feltettem kérdéseket, igazából mindegyikre ami válasz jött, mostanára beláttam, hogy teljesen jogos volt. (akkor nem teljesen) Szerintem ahogy már mondtam, ne keresd a társaságát (még ha ez baromi nehéz is lesz), ha ő keres az más :) én amúgy 1x nagyon pofára estem... és azóta...... mind1 hosszú lenne elmondani :) a helyesírásod pedig: nem nyelvtan tanárt kértél ;) :))))
2011. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 29. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!