Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal korban kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal korban kialakulhat IGAZ szerelem?

Figyelt kérdés
szerintetek ilyen korban mindt pl:13- max 16 éves korig alakulhat ki komoly,igaz szerelem?

2015. ápr. 12. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12 voltam amikor nálam ki alakult de olyan szinten hogy éreztem ha valami volt vele 3 évig tartott csak sajnos..de amíg tartott a mennyekbe voltunk...
2015. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mármint igazi szerelem, hogy házasság lesz belőle és nem válnak el, olyan nem hiszem.
2015. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A szerelem és az életkor nem ismerősök Facebookon.
2015. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Akár igaz szerelem is lehet de mint velem is megtörtént 13 évig voltunk barátok, utána több is volt , majd egyszerűen meguntuk egymást.

A fiatal kori szerelemmel csak annyi baj van hogy nem tudod megismerni a másikat mert már mindent tudsz róla és az ilyen esetben nem a legjobb.Hiszen a szerelemben épp az a lényeg hogy az illetőt hosszasan ismered meg és ezek a rejtélyes dolgok miatt kötődtök össze.

2015. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az i GAZ szerelem 12,6 évesen alakul ki, ez az alsó limit
2015. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Olyanrol mar hallottam hogy gimi ota egyutt vannak es hazasok, de olyanrol meg nem hogy altalanos ota.

Ettol fuggetlenul persze megeshet. Bar szerintem az ember 12evesen mindig ugy erzi hogy az mar az igazi, majd csak kesobb jon ra, hogy mi is az.

2015. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehetsz úgy szerelmes, hogy férjhez mész később - miért is ne?

Viszont: az igazi IGAZ szerelemhez spirituális érettség kell, kb. 30 éves kor felett a legesélyesebb.

2015. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. ápr. 13. 15:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Nővérem most 23 éves, a barátja 26. Általános iskolában ismerkedtek meg, mióta nővérem 5.-es volt, azóta együtt vannak, és már van egy féléves kisbabájuk :)
2015. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
5.es kora ota ? ...de mind1 is az akkor let volna baj ha csak 1-2 hetig lettek volna egyut :) ha meg most is boldogak akkor az nagyon szep :) de van kibaba szoval valoszinu boldogok:) gratula a kicsihez ;)
2015. ápr. 14. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!