Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kialakulhat kötődés közöttünk, ilyen esetben? Kialakulhat így egy működő, komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Közel fél éve vagyok együtt a barátommal, nem távkapcsolatban élünk, közel lakunk egymáshoz, viszont eltérő az életritmusunk.Én még tanulok, ő már dolgozik, ráadásul éjjel. Hétköznap annyi dolga van, hogy csak hétvégén tudunk találkozni, hol 1, hol 2 napra. Van, hogy annyira elfoglalt, hogy akár több napig nem is beszélünk (eddig olyan max 2 volt inkább), vagy csak pár szót. Ha viszont együtt vagyunk, akkor minden rendben van, szeretjük egymást. Nekem elég nehéz volt ezt a helyzetet elfogadnom, de jelenleg nem tudok mást tenni. Úgy érzem, a kapcsolat nem fog tudni elmélyülni így, néha nem is tudom, hogy viszonyuljak az egészhez. Folytassam-e és próbáljunk meg javítani rajta, vagy inkább hagyjam az egészet. Szerintetek mit kéne tennem? Van remény arra, hogy egy működő kapcsolatot hozzunk létre ebből, vagy sem? :/ 22/L

2015. jan. 14. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire zavar téged, hogy csak ritkán tudtok találkozni.

Nekem nem lenne baj, ha a kapcsolatom nem mélyülne, vagy csak nagyon lassan... annál később "merül ki" :-)

2015. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zavar valamilyen szinten, mert szerintem, ha szeretünk valakit, akkor minél több időt vele akarunk tőlteni. De el kellett fogadnom ezt a helyzetet.
2015. jan. 14. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon hasonló helyzetben voltam/vagyok. 8 hónapja vagyok együtt a párommal, én még tanulok, ő dolgozik, ráadásul két munkahelyen is és eléggé karrierista. Nem nagyon tudtunk találkozni, csak heti 1-2 napot. Ennek ellenére úgy éreztem, hogy minden egyes alkalommal egyre közelebb kerül hozzám lelkileg, és mostanra jutottunk el oda, hogy azt mondta, hogy még soha nem szeretett úgy senkit, mint engem és hogy ez így nagyon rossz, hogy keveset lát és jövő hónaptól mindenféleképpen meg fogja oldani, hogy minimum 3 napot együtt tudjunk lenni egy héten, de inkább többet. Csak ugye ez nem csak rajta múlik. Szóval szerintem van remény, ne add fel, én se tettem/teszem! :) A lényeg, hogy amikor együtt vagytok, akkor legyen minden tökéletes, ne veszekedj vele, ne ródd a szemére a kevés találkozót, hanem szeretgesd, hogy minél jobban hiányozz neki és megoldja, hogy többet lásson! :) 24/N
2015. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló a bíztatást! :) Én is próbálok vele nem veszekedni akármi miatt, emiatt sem szoktam. :) Örülök, hogy pozitív a tapasztalatod ezzel kapcsolatban. :)
2015. jan. 14. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ő még nem hozta fel a problémát, akkor valószínűleg csak te parázol ezen. Ne tedd!

Én 20 éves vagyok, most fogok diplomázni, gyakornokként dolgozom és táncolni járok, a barátom 28, tőlem messze lakik, vonattal több mint 1 óra az út, és jó ha kéthetente látjuk egymást 3 napig, de akkor sem mindig, mert mentősként dolgozik. Nem könnyű és tudom milyen rossz, de szerintem, ha szeretitek egymást nincs okod aggódni. :)

2015. jan. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!