Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszta szexkapcsolatból kialakulhat szerelem a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel pár hetente ,,összejárunk jól érezni magunkat", de nem vagyunk egy pár, az elején kijelentettük, hogy ez nem kapcsolat, csak szex. Viszont nagyon jó együtt, ilyenkor összebújva alszunk, együtt reggelizünk, beszélgetünk, aztán mindenki megy a dolgára.

Viszont én elég csúnyán kezdek beleszeretni... Szerintetek ha egy fiú eleinte csak szexuálisan vonzódik egy lányhoz, idővel benne is kialakulhat szerelem, vagy teljesen elkönyveli egy csupán örömszerzési eszköznek?


2014. júl. 6. 15:11
 1/7 DanteSparda ***** válasza:
62%
én nem tudok érzelmek nélkül sexelni
2014. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj hogy mindennek megvan a maga sorrendje. Jobb esetben nem szexszel indul egy szerelmi kapcsolat, hanem a másik megismerésével. Izgalommal, várakozással és a szex az egésznek a kiteljesedése. Itt már nem lesz izgalom, várakozás. Ez csak a kölcsönös "érezzük jól magunkat egy kicsit kapcsolat".
2014. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Ezt így ugyanígy mond el neki a következő szex után - aztán meglátod mit reagál.

Nagyon szép amit #2 mondd, ugyanolyan mintha valami női magazinból másolta volna ki... De az én tapasztalatom mást mutat, azt hogy lehet. De csak egyféleképpen tudod megmondani: rápróbálsz a dologra.


28F

2014. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az én tapasztalatom meg azt mutatja hogy a szerelmi kapcsolatok nem így alakultak ki. Nálam legalábbis nem.
2014. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel mi is csak szex alapon kezdtük a kapcsolatunkat, utána alakult ki a szerelem, méghozzá életem legnagyobb, legszebb szerelmi történetét élem át vele már évek óta, tehát megtörténhet akár ez is.
2014. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van akinél kialakul, van akinél nem.

Mi pár éve egy egyszeri "hibának" indultunk, amit néhány hetente megismétlünk. Szinte miden nap találkozunk, közösek a barátaink, rengeteg közös programunk van, nyaralni is együtt megyünk és ha kettesben vagyunk, akkor olyanok vagyunk mint egy normális pár.

Fontos vagyok neki, szeret és bízik bennem, de nem szerelmes belém. Én lettem a legjobb barátja, akivel szexelhet is.

2014. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ember függő ez. Valakinél kialakul valakinél nem.. Mert pl egy férfiban benne van a vadász ösztön, bármennyire is tetszik neki egy nő, mikor már megkapja úgy, utána nem vonzódik már úgy hozzá... csak arra kell neki. De vannak kivételek, valaki meg pont így jött össze élete szerelmével..
2014. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!