Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek ez sok? 18/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez sok? 18/F

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 9.-es lánnyal aki a mellettem lévő gimibe jár,én szakközepes vagyok :-)


Ő 9.es én 12.-es szerintetek nagy a korkülönbség ? :-)


Nagyon bejön a stílusa nem gyerekes,sőt az előző barátnőmmel nem tudtam ilyen jól elbeszélgetni,mint vele :-)


Azért kérdeztem jobbára lányokat,mert engem egyáltalán nem érdekel ez a korkülönbség,mert annyira megfogott valami benne és nagyon egy hullámhosszon vagyunk :-)


Szerintetek ha minden jól alakul akkor nem lesz hátrányom abból,hogy 18 éves vagyok ő meg 15 ?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :-)



2015. ápr. 13. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez szinte nem is különbség.
2015. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korban ez lófütty. Áldásom rátok, gyermekem!
2015. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem teljesen megfelelő a korkülönbség, az azonban már sokkal zavaróbb lehet, hogy egy gimnazista lány általában jóval okosabb, mint egy szakközepes fiú.

Így ha a lány még túl is tenné magát az évek során a folyamatos szellemi csődjeiden, később már valószínűleg téged is zavarna, hogy amíg ő megfelelő fizetéssel, jó emberi kapcsolatokkal, kellemes megjelenéssel éli az életét, addig te az igénytelen, kocsmatöltelék szakmunkás haverjaiddal innád el a minimálbéred.


Szóval szerintem ez a kapcsolat eleve halálra van ítélve

2015. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Ekkora egy f...ságot még nem hallottam :DD valószínűleg saját tapasztalat beszélt belőled,vagy nem is tudom egy két szaközép üti magasan a gimiket :D amúgy meg 4,7es átlaggal 1 felsőfokú nyelvvizsgával nem hinném,hogy hülye lennék :D
2015. ápr. 13. 16:26
 5/5 anonim válasza:
92%

Nem , én 9.es voltam (lány vagyok) amikor a barátom 12. :-)

És a szakmunkás meg a szakközép között van különbség, hát még a gimi meg a szakközép között , ugyanis a gimi szart sem ér, a szakközép meg SZAKMÁT AD mielőtt leszólnátok a fiút , tudatlan senkik

L/16

2015. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!