Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszahúzódóbb, csendesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódóbb, csendesebb lányok, nők! Volt már olyan partneretek, aki sokkal társaságkedvelőbb, nyitottabb volt nálatok? Okozott ez bármilyen problémát köztetek?

Figyelt kérdés
Eljárt-e nélkületek szórakozni? Kevesebb időt fordított-e rátok? Zavart-e titeket, hogy sokakkal barátkozik, vagy őt zavarta-e, hogy ti nem igazán? Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat. :) 20/L

2015. ápr. 12. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Az ilyen lányok nem jönnek össze náluk nyitottabb "partnerrel".
2015. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem szinte az összes ilyen volt.

Az egyik: eljárt nélkülem szórakozni. Ez engem zavart. Őt nem zavarta, hogy én nem annyira nem voltam közösségi.

A másik: szerintem ő is eljárhatott. Nem zavart, megbízható volt, sose adott okot a féltékenységre (az előző folyamatosan adott).

2015. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te csak tudod :P
2015. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eza z 1-es nek akart menni ( #3-as válaszoló)
2015. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Most is ilyen párom van. A legnagyobb problémánk az volt ebből kifolyólag, hogy megpróbáltuk megértetni a külvilággal, hogy nem katasztrófa, hogy nem vagyunk 0-24ben egymáshoz nőve és ha együtt megyünk valahová, akkor nem problémázok azon, hogy rajtam kívül másokkal is beszélgetni mer.

Ha bulizni akar, de nekem nincs kedvem, akkor nélkülem megy, nem gond. Ahogy abból sem csinálunk drámát, amikor az én introvertált lényemnek szüksége van arra, hogy teljesen egyedül legyen akár egy egész hétvégén.

2015. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"te csak tudod :P"


-->Igen, én már csak tudom. Egy igazi, visszahúzódó csendes lány meg se tud szólalni egy nyitottabb ember társaságában, hát hol élsz te? Ha már meg tud, akkor csak kezdeti gátlásai vannak.

2015. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!