Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt? És lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? És lehet olyan, hogy ket fiut is szeretek? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam es vele nagyon joba voltam,egesz nap eltudtunk szórakozni:').. Es jottek neki a féltékenységi rohamai pedig csak barátok voltunk. De én azthiszem tobber ereztem/erzek, aztán hirtelen jott egy fiú es elfelejtette egy idore velem, de ot ugy érzem, hogy nem szeretem. Es o meg közbe belem szeretett. Mikozbe kiderult, hogy az osztálytársam is szeret, de most azt mondja ram hogy egy senki vagyok es nemakar velem összejönni. De a masik fiút meg nemakarom megbántani h csak otthagyom es ennyi, mert tudom hogy akkor összejönne velem az osztálytársam. Nemtudom mitcsinaljak.kerlek segitsetek!

2015. ápr. 13. 18:13
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:

Durva egyszerűnek tűnik a képlet. A másodikat rázd le, s húzz vissza az elsőhöz, márcsak azért is mert azt írod, hogy szerinted többet érzel/éreztél iránta. Amúgy minél többet? :)


Ha elég ügyes vagy, akkor rá tudod venni az elsőt, hogy újra cuppanjon rád, de fontos, hogy legyél vele őszinte. No meg persze magaddal is.


Sok sikert.

2015. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Baratsagnal tobbet:).

Es nagyon szepen koszonom a valaszt.sokat segített😊.

2015. ápr. 14. 16:16
 3/46 anonim válasza:
Remélem, jól cselekszel. Tedd azt, amit szíved vagy ösztönöd diktál! És szeressétek szanaszét egymást! :) Azért számolj be a fejleményekről, légyszi! Jó hallani sikertörténeteket. :)
2015. ápr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
+ Persze ha újra rádcuppan, reméljük, már nem lesz féltékeny. Ha összejöttök, akkor csak rájön, hogy te őt választottad s nem véletlenül.
2015. ápr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
jajj olyan jó ilyeneket hallanii :)..köszönöm szépen:).. amuugy alakulgat. pont ma irta h majd ha ugy gondolom vagy stb akkor összejöhetnénk egy idő utáán. és ugy örülteem:D..csak az a baj h pl facen lemeri irni de igy suliba meg nem nagyon. csak amikor már belelendülünk a hülyeségekbe és akkor már jóó:D csak az a baj h az már délután van és kevés ideig ilyen:/.de majd ha összejön akkor leirom hogy mivan :).. és az a másik meg már leszállt rólam hálaisten:)
2015. ápr. 17. 19:13
 6/46 anonim válasza:
Várom.
2015. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Haladas,mar szivet is irt😊
2015. ápr. 19. 15:07
 8/46 anonim válasza:
Fasza! Lesz itt még bódogság! :)
2015. ápr. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Haat remeljuuk😊
2015. ápr. 20. 16:48
 10/46 anonim válasza:
Fejlemény?
2015. ápr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!