Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy visszanyerj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy visszanyerjem a bizalmat?

Figyelt kérdés
Baràtnőmmel lassan 9 hónapja vagyok eggyütt és csinàltam egy nagy butasàgot nem szoktunk igazán veszekedni de most hazudtam neki ami nagyon fàjt neki és most nem nagyon bizik bennem mivel tudnàm visszanyelrni a bizalmamat ?

2015. ápr. 14. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondj el neki mindent, még ha meg is haragszik...
2015. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam mindent neki csak most nem nagyon bizik bennem mégpedig azért mert ö huzta ki belölem hogy hazudtam neki
2015. ápr. 14. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért elmondhatnád hogy mit hazudtál.
2015. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért húzta ki belőled, mert feltehetőleg tudta, hogy hazudtál.. Én is, ha nem bulizok együtt b.nőmmel, akkor ráállítok valakit, hogy nézzen rá.
2015. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
van egy volt csajhaverom akit nagyon utàl és én se birom màr egy jo ideje elég sok minden miatt de aminap eszembe jutott hogy van nàla néhàny cuccom és fel oldottam a tiltàst fb-n hogy irjak neki baràtnöm ugye meg tudja a fb-m ès làtta hogy beszèlek vele én letagadtam meg hàt meg is igértem neki hogy nem irok rà többet.
2015. ápr. 14. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj de ez olyan semmiség, hogy inkább az a gond hogy ő ezen kiakad. Amúgy minek tagadtad le, ebben semmi rossz nem volt ...
2015. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!