Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam a barátomnak. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátomnak. Mit tegyek, hogy visszanyerjem a bizalmát?

Figyelt kérdés
18/L vagyok. Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal viszont 3 hónapja kiderült, hogy hazudtam neki. Amikor még nem jártunk csak találkozgattunk lesmárolt egy srác amire aztán mikor már járunk rákérdezett de én letagadtam. Aztán a facemben is talált egy beszélgetést a barátnőmmel ahol arrol volt szó de én sajnos azt is kimagyaráztam. A barátomnak én vagyok az első komoly barátnője és azt mondta hogy teljesen megváltoztattam az életét viszont borzalmasan nagyot csalódott bennem miután 8 hónap után nem birtam tovább és bevallottam neki. Igazából csak azért csináltam az egészet mert nagyon féltékeny volt és nem akartam hogy ezen kelljen aggódnia. Viszont azóta mióta bevallottam neki az elmúlt három hónapban megváltozott a kapcsolatom. Pár hete pedig napokig nem akart velem lenni. Azt mondta hogy nem tudja hogy fog e tdni mostantól bízni bennem. Hetek óta nem mondja, hogy szeret, viszont mikor több időt vagyunk együtt, akkor minden jobb. Én ugy gondolom hogy nagyon erős a kapcsolatunk és túl tudjuk ezt vészelni (én is megbocsájtottam neki hogy megcsalt stb) viszont valahogy szeretném neki bebizonyitani, hogy már mindent tud és bízhat bennem mert soha nem tennék ilyet. Hogyan csináljam?

2014. nov. 9. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
persze lehetne mondani, hogy nem volt szep dolog, de szerintem rohadtul lenyegtelen dolog az az egy regi csok. szoval szerintem inkabb a baratodnak kellene eszbekapni
2014. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha egy megcsalást te is megbocsátottál neki, akkor nem értem igazán.
2014. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is, ha még nem voltatok együtt a smacikor, akkor az nem megcsalás.

Másodszor, ha ő megcsalt, akkor üljön rá a szájára, és ne neked magyarázzon.

Harmadszor, ha megint ilyen történne valaha, tényleg jobb az őszinteség.

2015. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!