Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Most van 3 hónapja hogy együtt vagyunk barátommal, de úgy érzem, hogy már nem túl jó a kapcsolatunk. Legalábbis annyira nem mint régen.

Alig beszélünk, ha mégis, akkor szinte a semmiről és van hogy 1-2 órás szünetet tartunk és megint beszélünk, aztán megint nincs válasz egy ideig.

Eddig szinte mindig beszéltünk, még akkor is ha mindketten suliban voltunk, de most már ez sincs. Legtöbbször is csak néhány szavas válaszokat írunk egymásnak. Ráadásul a távolság is nagy közöttünk, szóval nem tudom ezt még így mennyire lehet húzni. Kérdeztem tőle, hogyha esetleg úgy gondolom, hogy jobb lenne, ha szakítanánk, akkor megállítana-e, és azt mondta, hogy nem, mert ismer engem már eléggé ahhoz, hogy tudja, ha valamit elhatározok, akkor úgyis véghez viszem.


17/l


2015. ápr. 7. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, meg egyébként is ez aligha nevezhető kapcsolatnak. Tudom, mert volt már benne részem.
2015. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!