Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az úgymond "tökéletes férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az úgymond "tökéletes férfiaknak" milyen barátnője/felesége van?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra a férfiakra, akiknek a külső és belső paramétereik is - kis túlzással - tökéletesek. Írok jellemzőket, hogy konkrétabb legyen a kérdésem.


Külső: magas, izmos (nem testépítő alkat, de nem is mackós vagy 40 kiló vasággyal), jóképű (nem modellarcú, de ránézésre kellemes megjelenésű), jól öltözködő (ing, öltöny, elegáns kabátok stb.)


Belső: intelligens (nevesebb egyetemen végzett, szakterületéhez nagy mélységben értő), jól szituált (jó egzisztencia, vezetői munkakör, esetleg nagy szaktudást vagy elhivatottságot igénylő), tekintélyt parancsoló, "falkavezér" típus, a társaság középpontja, szívesen űz sportokat, jár színházba/operába/múzeumba/komolyzenei estekre


Nem ismerkedési szándékból tettem fel a kérdést, csak kíváncsiságból.



2015. ápr. 15. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Amilyen épp megtetszik neki.
2015. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát annak aki ilyen tokeletes, annak vagy a sors direkt rosszul alakítja az eletet. Mert hogy ugye senki nem élhet tokeletes eletet. Vagy rossz dolgokat kedvel legbelül, vagy rossz dolgokat is tesz, akar titokban. Remelem erted hogy ertem
2015. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben mi a tökéletes?
2015. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pont ezért írtam idézőjelbe a tökéletest, kedves 3. válaszoló. Számomra, meg több nő ismerősöm számára ilyen a tökéletes férfi nagyon leegyszerűsített, szavakkal könnyen elmondható változata.


2. válaszoló, ebben lehet igazság. Mert tény, hogy tökéletes emberek és tökéletes életek nem léteznek. Mindenkinek megvan a maga baja és a maga hibái is. Egy ilyen férfi is lehet arrogáns, lenéző, sőt akár "gonosz" is. Vagy amit említettél, hogy csak rosszul alakul az élete.

2015. ápr. 15. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Hmm
2015. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján én egy ilyen feleség vagyok.

Milyen vagyok?

Neves egyetemet végeztem, nyelveket beszélek, dolgozok, gyereket nevelek, főzök, sütök és takarítok is.

Nincsenek anyagi problémáim, de nem így kezdtünk neki a házasságunknak.

Mellette állok mindenben ahogy ő is mellettem.

Ha megszúrnak vérzek és ugyanúgy követek el hibákat mint bárki más. Ember vagyok tehát eleve nem tökéletes:)

2015. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nevesebb egyetem miért számít? Ha amúgy meg van a szakmai elhivatottság?
2015. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy tökéletes.

Mindenkinek más a jó

2015. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg a not.
2015. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!