Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik velem úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem úgy, mintha a barátnője lennék mikor vele vagyok, hogyha csak szex van köztünk? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már 3 hónapja találkozgatunk.

A gondok ott kezdődtek, hogy én a kezdetektől többet akartam tőle, mint szex. Ő meg jól elhitette velem, hogy több lesz és, hogy szeret. Olyan 2 hete megmondta, hogy csak szex legyen köztünk, mert nem áll készen egy újabb kapcsolatra. Belementem, mivel én szeretem őt, és legalább addig is vele lehetek. Megkérdeztem tőle, hogy meddig akarja, hogy kettőnk között menjen ez a dolog, azt mondta, hogy ameddig én szeretném.

De valamit nem értek. Miért viselkedik velem úgy mikor vele vagyok mintha a barátnője lennék? Pl. elhívott hozzájuk és az apja előtt szájon puszilt, filmnézés közben is összebújva nézzük a filmet, fogja a kezemet, átölel, megpuszilja a homlokomat, kinyitja a kocsi ajtaját nekem meg ilyenek. Teljesen úgy viselkedik velem, mintha a barátnője lennék.

Ez azért lehet, mert tudja, hogy én szeretem vagy esetleg kezdi komolyan gondolni velem a dolgokat?

Szerintetek mit csináljak? Várjak rá, hátha lesz több is köztünk vagy lépjek tovább?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. ápr. 9. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tőle kérdezd meg. Én már rég megkérdeztem volna tőle őszintén, hogy akkor mi ez, ha nem akar kapcsolatot.
2015. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van! Sajnos még elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Köszönöm a választ! :)
2015. ápr. 9. 17:14
 3/6 anonim válasza:
50%
18 eves koromtol egy ferfivel szex kapcsolatot folytattunk. Aztan fel ev mulva elhivott randizgatni,mrgszeretett es en is ot! 3 eve hazassagban elunk :)) szoval van remenyed! Szerintem varj meg kicsit,es ha tobb ilyen lesz hogy hazavisz stb. Akkor kerdezd meg hogyan is gondolja!
2015. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó, ez tényleg igaz?
2015. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy én is voltam így. Szexkapcsi, majd részegen felhívott, hogy szeret. De én elrontottam a türelmetlenségemmel.
2015. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat! :)
2015. ápr. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!