Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még mindig szeretem az exem?

Figyelt kérdés
Sajnos én szakítottam vele, mert elegem lett a folyamatos és értelmetlen vitákból. Valamivel több, mint 1 éve szakítottunk, de nem tudom elfelejteni, ahogy ő sem engem. Nagyon szeretem még mindig. Ti mit tennétek, megpróbálnátok megbeszélni, vagy felejtsük el inkább egymást? Ráadásul most barátok lettünk de mondta nekem hogy bármikor el hagyná értem a mostani barátnöjét

2015. ápr. 16. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

"... bármikor elhagyná értem a mostani barátnöjét"

Miről beszélsz?

A joIstenke áldjon meg!

Milyen felejtsük el egymást?

Ne butáskodj!

A két kezem összetenném! Pedig nekem csak barátom volt a lány!

2015. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
en voltam mar ugyan ilyen helyzetben a mult nyaron es miutan kibekultunk 1honap utan ugy szakitottunk, hogy meg most is gyuloljuk egymast. persze ez az en peldam csak azert irtamle, hogy szerintem jobb ha maradtok jo baratok, mint, hogy utana esetleg meg rosszabb legyen a kapcsolatotok :(
2015. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Én is ugy értettem hogy ne az elfelejtést válaszd, maradj barát!

2015. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!