Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szeretem az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exem, vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Volt egy távkapcsolatom, nagyon beleszerettem, imádtam vele mindent, úgy éreztem hogy megtaláltam az "igazit" Jól haladtak a dolgok de sajnos keveset tudtunk találkozni (részben miatta) azt mondta hogy annyira nem szeretett még senkit mint engem, mégis kavart jobbra-balra és hazudott is. Padlót fogtam szakítás után és azóta sem hevertem ki. Azóta képtelen vagyok tovább lépni és ismerkedni mert még szeretem, de teljesen megszakítottuk a kapcsolatot és nem is próbál keresni. Normális válaszokat és tanácsokat kérek köszönöm
2015. jan. 6. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha jó volt minek rúgtad ki?
2015. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CptTomato ***** válasza:
Anyuci egy távkapcsolatban elöbb utóbb mindenki kavar, ezen ne csodálkozz, ha továbbra is távkapcsolatot akarsz vele akkor inkább ne keresd meg. De szerintem ő se biztos hogy szívesen beszélne veled megint... úgy értem nem tenne jót neki...
2015. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Uh..ez szar..nekem is tavkapcsolatom volt..mikor szakitottatok? :/
2015. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ő kezdeményezte a szakítást de közös "döntés" lett a vége

Aztán rá pár napra írta hogy szeret, de eleget játszott velem és mérgemben nem adtam be a derekam de most már nagyon hiányzik

2015. jan. 6. 16:07
 5/11 anonim ***** válasza:
írt azóta?
2015. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod, hogy másokkal kavart, az már ellene szól (ha téged mindennél jobban szeretett, akkor miért kavar mással?)

Ha újrakezded vele, biztos lehetsz abban, hogy nem ugyanez lesz a vége?

2015. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azóta nem írt.

Ettől félek, hogyha újra össze is jönnénk akkor nem változna semmi. De azt is modták már hogy ha meg sem próbálom akkor nem is fogom megtudni.

2015. jan. 6. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy ő volt az első kapcsolatod és az első szexpartnered.

Értem én, hogy még vonzódsz hozzá, de ha kavart és hazudott akkor mit vársz tőle a jövőben?

Ha eddig megcsinálta, eztán is megfogja.

Szerintem hagyd a francba és nyiss mások felé és engedd, hogy más is megismerjen.

Ha így megy tovább csak besavanyodsz és nagyon nehéz lesz újra párt találnod.

2015. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem ő volt az első de mégis hozzá jobban kötődök mint eddig bárkihez
2015. jan. 6. 16:42
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Akkor szerintem a távolság miatt erősödhettek fel benned az érzések.

Ritkábban találkoztatok és emiatt jobban is vártad a találkozást mint mondjuk, ha naponta találkoztatok volna. Felgyülemlett a szereteted.

Ezzel nincs is semmi gond, de ha ezt ő nem értékelte akkor szerintem ne is várj változást tőle.

Mint írtam, próbálj meg nyitott lenni más ismeretségek felé és ne csak ezen a kapcsolaton agyalj.

Tudom, hogy nehéz, de másban is megtalálhatod a boldogságodat. :)

2015. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!