Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyi ideig nem beszéltete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideig nem beszéltetek/találkoztatok az exetekkel szakítás után?

Figyelt kérdés

2,5 éves komoly kapcsolat volt. Ő 26/L én 28/F

Ő szakított, mert ellaposodott a kapcsolat. Szabadságra, önálló életre vágyott...

2 hónapja nem beszéltünk sehogy sem.



2015. ápr. 17. 16:02
 1/5 CptTomato ***** válasza:
Mégis minek akarsz vele kapcsolatot teremteni....ha vissza akarod szerezni ne itt kérdezősködj hanem próbálkozz ha meg nem akkor meg: MINEK?!
2015. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert közösek a barátaink, előbb utóbb a barátokra való tekintettel egy társaságban kell lennünk. És sok dolgot nem beszéltünk meg. Békülésre nem nagyon látok esélyt, sőt azt hiszem nem is akarok. Rossz, hogy most bármilyen összejövetel van a barátoknak mindíg választani kell, hogy melyikünket hívják aznap este...
2015. ápr. 17. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Az mindegy ki szakított és milyen okból vége lett, én sosem kerestem és a másik fél sem keresett engem és szerintem ez így van jól.
2015. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem beszélek vele egyáltalán , a barátokon meg osztozni kell , és ha ti nem osztoztok akkor a közös barátok fognak köztetek idövel választani, ez már csak igy megy .
2015. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A közös barátok, na az szívás akkor. Szerencsém volt ezek szerint, mert ilyen még nem volt.

Ha netán úgy alakulna szerintem, csak légy ott, ha közelit és beszélgetést kezdeményez akkor beszélsz vele, ha nem, akkor hagyod, vagy, ha nagyon beszélni szeretnél se erőltesd rá magad. Lehet jobb, ha hagyod és alakul, ne készülj rá, mert lehet felesleges, de azért váratlanul se érjen, de direktbe ne. Kezeld úgy, mint egy sima embert, tegyél félre mindent, mert csak a dolgotokat nehezíted.

Legalábbis én ezt tenném.

2015. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!