Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melegek, nektek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nektek milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Zökkenőmentes?

Az én párom nem meri felvállalni magát, ki hogy éli ezt meg? Én néha már nem bírom



2015. ápr. 17. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés hogy egy kapcsolatban vannak e problémák, mert mindegyikben vannak, hanem hogy a felek képesek e ezt együtt megoldani.

Üljetek le és próbáljátok megbeszélni. Fontos hogy mindketten megértsétek a másikat, és képesek legyetek kompromisszumra. Ennél többet nem tudok mondani, mert ez egy összetett probléma.

2015. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem merik felvállalni magukat, ezen én nem tudok csodálkozni. Attól is függ, hogy milyen környezetben nőtt fel. Segíts neki, hátha javul a helyzet. Ez nem megy egyik napról a másikra, hogy ekkorát tudjon valaki hirtelen változni. Ilyen ügyeket együtt kell megoldani, bizalom az sok erőt ad.
2015. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy kb 2 éve kezdtünk el játszadozni, két év azért sok idő, kicsit néha elfáradok, nehéz így

Valami tanács ?

2015. ápr. 17. 22:58
 4/8 Béla211 ***** válasza:
100%
Mennyire nem vállalja? És ki előtt nem? Mi együtt élünk a Párommal de nem mondogatjuk hogy melegek vagyunk. Mondjuk a családom nagy része tudja. Az ő családjának nem lett így konkrétan elmondva de egy értelmű lett a dolog mikor hozzá költöztem és mindenhova együtt megyünk. Igazából az ő családja már család tagként kezel és szent estére is meg hívtak karácsonyozni. Engem is zavart ,hogy nem mondja el meg eleinte ha nála voltam elkellet mennem pl ha az anyukája jött vagy azt mondta nincsen itthon ha fel akartak hozzá jönni. Mondtam neki hogy ez így kicsit hülyén jön ki és ha ideköltözök akkor ezt el kell nekik mondani vagy valamit tenni kell, mert ez így nem megoldás. Ezért szépen lassan magához vitt az anyához bemutatott meg ilyesmi. Meg akkor is felhívta őket mikor ott voltam aztán bejelentette nekik ,hogy hozzá költözöm:D.
2015. ápr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mer felvállalni, akkor beszélj vele, ennél jobbat sajnos nem tudok tanácsolni. Remélem, hog hamar helyrejön miden
2015. ápr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 5 éve vagyok együtt a párommal és őt eddig nem zavarta hogy én nem vállalom nyíltan, szokjad meg
2015. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem arról beszélek, hogy az utcán I am gay-es pólóban mászkáljon, én sem teszem azt, nekem is csak a családom és legközelebbi barátaim tudják. Viszont neki a családjából senki, ismétlem; SENKI nem tudja, egy barátja sem. Van egy lány barátja, aki tud valamit, de köze nincs ahhoz, hogy meleg vagy bi lenne.
2015. ápr. 18. 12:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztosan attól fél, hogy ha kiderül, akkor megutálják, nem állnak többet szóba vele, stb stb. Sok oka lehet, de ahogy már mondtam feljebb, én ezen nem csodálkozom. Ha olyan környezetben nőtt fel, ahol negatív dolgokat hallgatott, akkor meg tudom érteni, hogy nem meri elmondani másoknak.

Segítség kell neki, ez az egy, ami biztos.

2015. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!