Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy fiúnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Ő a legjobb barátom. Sok ideje beszélgetünk nagyon jól elvagyunk csak hogy neki van baratnője. Mondam el neki hogy szeretem vagy ne? Mit tegyek?

2015. ápr. 18. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán kezdjetek el beszélgetni, kérdezz rá arra, hogy mi van a kisállatával, hol volt hétvégén...

Ha már "bemelegedtetek" a beszélgetésbe két lehetőség van:

1 (ha fiú vagy): hívd el valahova

2 (ha lány vagy): utalgass arra, hogy elmennél vele valahova (Például: Úgy megnézném azt a filmet csak eddig nem találtam senkit, aki velem jönne és egyedül nem lenne az igazi)

2015. ápr. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy neki mar van barátnője akit nagyon szeret. Rám csak barátként gondol
2015. ápr. 18. 07:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok még!!
2015. ápr. 18. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha neki barátnője van, akkor ne mondd el neki, hogy szereted, várd meg, mi lesz a kapcsolatából. Lehet, nem is szereted te őt annyira, csak azért érzel most így, mert úgy érzed, "elvették" tőled, holott nem is a tied volt. Ha köztetek is egy kapcsolat lenne, akkor - ha véget érne a kapcsolat - nem lenne már a tied sem, de így, hogy csak barátok vagytok, ami sokszor több, mint egy kapcsolat, megmaradhat mindig neked az a srác, ráadásul a szerelmi életét is követheted. De te ne mondj semmit, ha esetleg a fiú - pár év múlva - magától mond valamit, azt várd ki. Várd meg, amíg felnőtök, mert sz az érzésem, hogy még kamaszok vagytok.
2015. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!