Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Hali. Van egy lány osztálytársam, akit szeretek, szerelmes vagyok belé... Egy osztálytársamnak sem jön be, és nem tartják különösen jó csajnak, de én igen. Hogyan mondhatnám el neki hogy szeretem? Vagy hogyan utaljak rá? Kérlek segítsetek.
2015. márc. 24. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeretlek

:D

Egyébként meg, hívd el valahová ahol kettesbe lennétek, valami külön program. Kiderül majd gyorsan

2015. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nia11 válasza:
Szerintem az lenne a legjobb,ha barátkoznál vele :)
2015. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj mondanod. Elég, ha úgy nézel rá, vagy kedvesen közeledsz hozzá. Biztosan fel fog neki tűnni, hogy gyakran keresed a társaságát, szeretsz és akarsz vele beszélgetni. Ha úgy látod, hogy ő is szívesen van a te társaságodban, akkor elhívhatod közös programra (ami közel áll hozzád és hozzá, a beszélgetés alatt megtudod, mit szeret csinálni). Ha elfogadja, akkor már félig-meddig nyert ügyed van. Ezután már látni fogod, mikor jött el az idő, hogy elmond mit érzel.
2015. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
húzd meg a haját
2015. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Általános iskolában sokszor még tényleg így megy :), csak sajnos a lányoknak ez vagy soha, vagy későn esik le :D
2015. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki. (Utolsó: nem ált. isk. :) )
2015. márc. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!