Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti nem fáradtatok bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem fáradtatok bele a társkeresésbe?

Figyelt kérdés

a visszautasításokba, hogy mások már csomó emberen túl vannak neked meg egy sincs

hogy a lányok többsége, kétszínű, buta, álszent, önző, anyagias, kéjvadász élőlény

abba hogy nem is adnak esélyt kibontakozni, hogy megmutasd ki is vagy csak mert a külsőd nem tetszik nekik.



2015. ápr. 18. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De. De ide kb egy hete egy lány kiírta, hogy nincskedve valakinek ismerkedni. ráírtam, beszélgettünk, fb on is már, és kedem nagyon nagyon megkedvelni, pedig én is ugyan így gondolom mint te. :)
2015. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De, menjünk, alapítsunk egy másik társadalmat!
2015. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A végét megértem, mármint, ha nem tetszel neki külsőre akkor nyilván nem akar tőled semmi komolyat.

Ám az tény, hogy sok lány csak kirakatpasit akar akivel villoghat totál ismeretlen emberek előtt, hogy menőnek tűnjön.

2015. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw csak erre gondolj, ne rinyálj, mert Mucsi lehány :D
2015. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De már belefáradtam, főleg hogy a számomra tökéletes nő is nemet mondott
2015. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

nem akarom a nőket védeni de érdekes modon minden pasinak a modellalkatu lányok kellene akik elsö szóra rábuknak a csigaházra...


És egy kalap alá veszitek az összes nőt...

Jó oké vannak gyökér felszines nők, de vannak gyökér felszines pasik is...

A nők is majdnem úgy müködnek mint a pasik: Türelem kell hozzájuk, valamennyi alkalmazkodóképesség és kompromisszumok egész sora szinte...

Az a pasi aki erre képes és az a nő akik erre képesek nos azok hamar találnak párt...

azok akik meg elfogadják hogy "luzerek" azok összességében azért luzerek mert a fent emlitett tulajdonságuk hiányoznak belőlük részlegesen, vagy egyáltalán nem találhatóak meg. Ezek meg ne panaszkodjanak... Elsőnek magadban keresd a hibát, és fogadd el maagd olyannak amilyen, vagy tegyél érte, hogy ne olyan legyél... a nőknek nem kell oylan pasi aki orákat sir nekik arról hogy ők milyen luzerek... sírjanak a nők a titanic alatt de ne egy pasi...

2015. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
totál igazad van ennyire 1 felszines állszent társadalom nincs! a média kő keményen kimosta a nők agyát ezek nem is nők
2015. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6: Persze, lehet kompromisszumot kötni, csak én pl. hiába adtam volna esélyt kevésbé csinos, esetleg nagyon zárkózott, súlyosan önbizalomhiányos lányoknak, türelmes is voltam, rendszerint ők hajtottak el. Vagy sokszor volt olyan, hogy a lány simán megadta a számát, úgy éreztem, hogy bejövök neki, még meg is ígérte, hogy eljön velem valahová, aztán meg hiába kerestem, szó nélkül lelépett. Igen, kössek vele kompromisszumot, bravó. Meg sem ismertek, hogy milyen vagyok, csak hárítottak, mert ők sem tudták, hogy miért, de csak, pedig még csak istentelenül ronda sem vagyok. És a többség ilyen, felszínes, ostoba, beképzelt, képtelen arra, hogy a másikat megismerje, kapásból ítélkezik. Nem szoktam letagadni, hogy van bennem hiba, és próbáltam is javítani azon, amin lehet, de arról nem tehetek, hogy a nők többsége felszínes, és a nagy kanoknak teszi szét a lábát, utána meg panaszkodik, hogy brühühü, kihasználták és megalázták.
2015. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ma 21:44 dettó én is ilyen vagyok ! az a baj hogy azok is a szöke herceget várják fehér lóvon !
2015. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Utálom az olyan pasikat akik csak panaszkodni tudnak, hogy a nők mennyire szemetek és sajnáltatják magukat.

Nem gondolod, hogy ebben te is hibás vagy? Lehet rossz helyen keresgélsz, vagy ahogy az előbb említett plázap*cs@k jönnek be,vagy túlságosan nyomulsz. Rengeteg ok lehet és nem mindig a nők hibája. Persze vannak olyanok is, mint akiket leírtál de van nagyon sok kedves is...

2015. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!